Hotel Bellevue Karlov****

Středočeský kraj

Bellevue Hotel Karlov byl zrekonstruován v letech 2006 až 2008 a pochází z dílny architekta Ladislav Lábuse. Tato velmi kompaktní stavba s elegantní zahradou, terasou s výhledem na město a restaurací obdržela v roce 2008 prestižní ocenění THE BEST OF REALTY. Nabízí nové designové prostory a konferenční kapacity do 40 osob.

Bellevue hotel Karlov, člen skupiny Asten Hotels nabízí svým hostům 28 pokojů odlišných aranžmá s TV, DVD, fénem, trezorem, telefonem a minibarem. Jednotlivé pokoje jsou situovány v několika samostatných domcích propojených podzemní komunikací.

Konferenční salónek s kapacitou až 20 osob a konferenční sál připravený úpravou vinárny s kapacitou až 40 osob. Naše konferenční sály však nejsou jedinými konferenčními prostory, které Vám můžeme zajistit. Pro skupiny 50 a více osob Vám můžeme doporučit sál městského divadla s kapacitou až 200 osob.

Restaurace Na Karlově plně uspokojí chutě i těch nejnáročnějších hostů. Zárukou kvality je mistr ve svém oboru, šéfkuchař Vojtěch Petřík, který vařil např. i pro prezidenta Václava Klause.

Dopřejte svému tělu oddech a vychutnejte si chvíle strávené v naší sauně či whirlpool nebo si vyberte některou z mnoha druhů masáží.

Poskytované služby

Zadejte poptávku

Vyberte lokalitu

Termín

Počet osob

Počet pokojů

Kontaktní jméno

Firma

Email

Telefon

Poznámky a dotazy

Kontaktní informace

Adresa:

Hotel Bellevue Karlov****
Na Karlově 97
256 01 Benešov

Kontakty:

T: 420 212 240 792
E:  email

Zvětšit mapu

Rozdělení krajůPartnerské odkazy

logoProvozovatel portálu nepřebírá žádnou odpovědnost za případné poškození některého vloženého subjektu zde uveřejněnou prezentací. Všechny texty, fotografie a další informace o subjektu jsou dodány přímo zástupcem subjektu či doplněny o materiály z jeho oficiálních webových stránek, na základě následného schválení prezentace zástupcem prezentovaného zařízení. Veškerý obsah na tomto portálu není povoleno kopírovat a uveřejňovat bez písemného povolení Provozovatele. © 2009 - 2012.