Hotel Bellevue****

Jihočeský kraj

Hotel Bellevue, člen společnosti Asten Hotels, najdete na pěší zóně v těsné blízkosti Státního hradu a zámku Český Krumlov, v srdci památkové zóny zapsané v roce 1992 na Seznam památek světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO. Hotel nabízí konferenční kapacitu až pro 100 osob.

Hotel nabízí svým hostům 59 dvoulůžkových pokojů, které jsou vybaveny LCD TV s digitálním a satelitním příjmem, WiFi připojením na Internet, fénem, trezorem a telefonem. K dispozici je i 1 bezbariérový pokoj. Pro náročnější klientelu jsou určeny 3 prostorné Junior Suite, z nichž každý má svůj unikátní šarm a 3 velkoryse pojaté Luxury Suite v rámci „Executive floor“ v nové hotelové Residenci Latrán.

Executive floor Rezidence Latrán nabízí 2 separátní HIGH-TECH konferenční sály s využitím nejmodernějších technologií. Konferenční sál Latrán s kapacitou až 100 osob a konferenční sál Rosenberg s kapacitou až 40 osob. Oba tyto sály představují precizní zázemí pro pořádání nejširšího spektra aktivit v oblasti MICE. Pro skupiny 100 a více osob jsou zde další unikátní prostory nedalekého Hradu a Zámku Český Krumlov, vzdáleného 200 m od hotelu, kde najde pohodlné zázemí až 600 hostů. Jedinečné konferenční prostory Prokyšova sálu pro 150 osob a Městského divadla pro 270 osob pak doplňují naši nabídku.

Kreativní koncept gastronomie s patrným vlivem „Cuisine vitale" - tak by se dal charakterizovat náš tvůrčí záměr a typický „rukopis" autorů při utváření Le Jardin Restaurant, na kterou navazuje vinný sklep se sofistikovaným vinným konceptem. Zahradní restaurant doplňuje v období od jara do časného podzimu celkovou nabídku restaurantu o kulinářské zážitky.

Dopřejte svému tělu oddech a vychutnejte si chvíle strávené v naší sauně nebo si vyberte některou z mnoha druhů masáží.

 

Poskytované služby

Zadejte poptávku

Vyberte lokalitu

Termín

Počet osob

Počet pokojů

Kontaktní jméno

Firma

Email

Telefon

Poznámky a dotazy

Kontaktní informace

Adresa:

Hotel Bellevue****
Latrán 77
381 01 Český Krumlov

Kontakty:

T: 420 212 240 792
E:  email

 


Zvětšit mapu

 

Rozdělení krajůPartnerské odkazy

logoProvozovatel portálu nepřebírá žádnou odpovědnost za případné poškození některého vloženého subjektu zde uveřejněnou prezentací. Všechny texty, fotografie a další informace o subjektu jsou dodány přímo zástupcem subjektu či doplněny o materiály z jeho oficiálních webových stránek, na základě následného schválení prezentace zástupcem prezentovaného zařízení. Veškerý obsah na tomto portálu není povoleno kopírovat a uveřejňovat bez písemného povolení Provozovatele. © 2009 - 2012.