Grund Resort Golf & Ski****

Královehradecký kraj

Grund Resort Golf & Ski je upscale wellness hotel v České republice, který byl postaven v roce 2009 nabízí sportovní a odpočinkové aktivity celoročně. Je umístěn bezprostředně u 18 jamkového golfového hřiště a je obklopen lyžařskými areály širokého využití. Nabízí moderní pokoje i perfektně vybavený konferenční sál pro firemní akce. Hotel je členem skupiny Asten Hotels.

Horský hotel Grund Resort nabízí svým hostům ubytování ve 24 moderně vybavených pokojích a 4 apartmánech s dech beroucím výhledem na Krkonoše. Všechny pokoje jsou navržené a dekorované v moderním designu od Ferrari Pagani Tresoldi Architetti.

Grund Resort Golf & Ski nabízí dobře vybavený, klimatizovaný konferenční sál pro 60 účastníků. Hned vedle se nachází letní terasa na kuřáckou pauzu, kávovou přestávku nebo oběd. Náš konferenční sál má kompletní multimediální vybavení.Menší meetingy, firemní akce a míru nebo oslavy mohou být organizovány v příjemném prostředí Golf Club Lounge nebo ve VIP salónku.

V Grund Restaurantu se slunnou terasou naleznete vynikající regionální a mezinárodní kuchyni. Restaurace Grund má kapacitu 60 mist s dalšími 40 misty na letní terase. Náš Golf Lounge slouží jak členům golfového klubu, tak našim hotelovým hostům, kde si můžete dopřát skvěle namíchané koktaily, sklenku digestivu či aperitiv před večeří. V zimě si můžete užít posezení u zapáleného krbu.

V našem moderním spa nabízíme rozsáhlý program wellness a relaxačních procedur. K dispozici je bazén s protiproudem a masážní lavicí, vířivka, sauna a multifunkční vana s vibračním dnem. Přilehlé golfové hřiště bylo zařazeno v roce 2012 mezi TOP 10 v České republice.

 

Poskytované služby

Zadejte poptávku

Vyberte lokalitu

Termín

Počet osob

Počet pokojů

Kontaktní jméno

Firma

Email

Telefon

Poznámky a dotazy

Kontaktní informace

Adresa:

Grund Resort Golf & Ski****
Mladé Buky 445
542 23 Mladé Buky

Kontakty:

T: 420 212 240 792
E: email

 Zvětšit mapu

 

Rozdělení krajůPartnerské odkazy

logoProvozovatel portálu nepřebírá žádnou odpovědnost za případné poškození některého vloženého subjektu zde uveřejněnou prezentací. Všechny texty, fotografie a další informace o subjektu jsou dodány přímo zástupcem subjektu či doplněny o materiály z jeho oficiálních webových stránek, na základě následného schválení prezentace zástupcem prezentovaného zařízení. Veškerý obsah na tomto portálu není povoleno kopírovat a uveřejňovat bez písemného povolení Provozovatele. © 2009 - 2012.