Hotel Savoy***

Královehradecký kraj

Znovu otevřený hotel Savoy ve Špindlerově Mlýně v bezprostřední blízkost sjezdovek nabízí luxusní ubytování v 38 jedinečných pokojích. Pro konferenční akce jsou připraveny 2 sály až pro 70 osob. Samozřejmostí je Apre Ski zábava a wellness procedury pro zasloužený odpočinek. Hotel je členem skupiny Asten Hotels.

Luxusní Hotel Savoy ve Špindlerově Mlýně nabízí ubytování v 38 moderně zařízených a elegantních pokojích včetně prezidentského apartmá nebo luxusního apartmá a pokoje pro rodiny. Tyto apartmány disponují dvěma ložnicemi a nabízí nejluxusnější ubytování v Krkonoších. Z většiny pokojů je skvělý výhled na Krkonoše a z vyšších pater i na Černou sjezdovku ve Svatém Petru.

Nezapomínáme ani na firemní klientelu - pro Váš meeting , seminář nebo školení navíc můžete využít 2 naše plně vybavené konferenční místnosti s kapacitou až 70 osob. Zabezpečíme pro Vás vše, co potřebujete k úspěšnému jednání nebo teambuildingu.

Součástí hotelu Savoy ve Špindlerově Mlýně jsou 2 restaurace s terasou a barem. Našim partnerem v restauraci je renomovaná společnost KOGO RESTAURANT, která je garantem špičkové kvality jídla a nápojů.

Celé jedno patro našeho hotelu je věnováno Vašemu odpočinku – v našem luxusně zařízeném wellnessu na Vás čekají relaxační masáže, rituály, sauna i vířivka. Váš zážitek z masáží můžete umocnit při odpočinku ve věžičce s panoramatickým výhledem.


 

Poskytované služby

Zadejte poptávku

Vyberte lokalitu

Termín

Počet osob

Počet pokojů

Kontaktní jméno

Firma

Email

Telefon

Poznámky a dotazy

Kontaktní informace

Adresa:

Hotel Savoy****
Špindlerův Mlýn 23
543 51 Špindlerův Mlýn

Kontakty:

T: 420 212 240 792
E:  email

 Zvětšit mapu

 

Rozdělení krajůPartnerské odkazy

logoProvozovatel portálu nepřebírá žádnou odpovědnost za případné poškození některého vloženého subjektu zde uveřejněnou prezentací. Všechny texty, fotografie a další informace o subjektu jsou dodány přímo zástupcem subjektu či doplněny o materiály z jeho oficiálních webových stránek, na základě následného schválení prezentace zástupcem prezentovaného zařízení. Veškerý obsah na tomto portálu není povoleno kopírovat a uveřejňovat bez písemného povolení Provozovatele. © 2009 - 2012.