Hotel Černigov ***

Královehradecký kraj

Hotel Černigov v Hradci Králové nabízí léty prověřenou tradici a kvalitu ubytovacích i stravovacích služeb, vynikající polohu a kongresové zázemí na vysoké úrovni.

V hotelu je k dispozici celkem 115 dvoulůžkových a 72 jednolůžkových pokojů s možností přistýlek. Vybrat si můžete i některé z 10 apartmá. Lze si vyžádat i nekuřácký nebo invalidní pokoj. Do výbavy všech pokojů patří telefon s přímou volbou, barevný televizor se satelitními programy, koupelna se sprchou a WC. Některé pokoje jsou navíc vybaveny minibarem a fénem.

V nabídce kongresového centra je celkem 6 sálů a salonků disponujících různou kapacitou přesně tak, aby svou nabídkou co nejpružněji reagovaly na potřeby klientů. Hotel disponuje i velkým kongresovým sálem s kapacitou až 500 osob. Konferenční sál Panorama nabízí maximální kapacitu až pro 110 osob, sál Harmonie až pro 120 osob. 3 menší salonky jsou vhodné pro klasická menší školení maximálně do 45 osob.

Připravena je pro Vás hotelová restaurace s 220 místy a vyhlášenou kuchyní nebo Lobby bar se širokou nabídkou alkoholických i nealkoholických nápojů.

V hotelu je Vám dále k dipozici recepce se směnárnou 24/7, bezpečnostní schránky v recepci, hotelové parkoviště pro automobily i autobusy, obchod se suvenýry a bižuterií, směnárenské služby, květinová služba.


 

 

Poskytované služby

Zadejte poptávku

Vyberte lokalitu

Termín

Počet osob

Počet pokojů

Kontaktní jméno

Firma

Email

Telefon

Poznámky a dotazy

Kontaktní informace

Adresa:

Hotel Černigov ***
Riegerovo náměstí 1494
500 02 Hradec Králové 2

Kontakty:

T:  420 212 240 792
E:  email

 Zvětšit mapu

 

Rozdělení krajůPartnerské odkazy

logoProvozovatel portálu nepřebírá žádnou odpovědnost za případné poškození některého vloženého subjektu zde uveřejněnou prezentací. Všechny texty, fotografie a další informace o subjektu jsou dodány přímo zástupcem subjektu či doplněny o materiály z jeho oficiálních webových stránek, na základě následného schválení prezentace zástupcem prezentovaného zařízení. Veškerý obsah na tomto portálu není povoleno kopírovat a uveřejňovat bez písemného povolení Provozovatele. © 2009 - 2011.