Clarion Congress Hotel České Budějovice****

Jihočeský kraj

Clarion Congress Hotel České Budějovice představuje moderní business hotel, který svým hostům nabídne nejvyšší komfort a širokou škálu služeb čtyřhvězdičkového standardu značky Clarion. Špičkově vybavené konferenční zázemí, vysoce kvalitní služby, vynikající gastronomie a skvělá poloha přímo v srdci města je vaší ideální volbou pro pořádání velkých i malých konferencí, meetingů a společenských akcí v jižních Čechách.

Clarion Congress Hotel České Budějovice nabízí komfortní ubytování v centru Českých Budějovic. Hostům je k dispozici celkem 205 nekuřáckých pokojů typu Standard nebo Superior a luxusní apartmá. 3 pokoje jsou určeny handicapovaným hostům. K základnímu vybavení pokojů patří vlastní sociální zařízení s vanou/sprchou, minibar, trezor, telefon s přímou volbou, LCD televizor se SAT TV, kávový a čajový set, žehlící set a internetové připojení zdarma. Všechny pokoje hotelu a hotelové prostory jsou plně klimatizované a pokoje ve vyšších patrech nabízí překrásný pohled na celé město České Budějovice a na přilehlé okolí. K dispozici jsou pokoje s bezbariérovým přístupem a pro rodiny s dětmi pokoje rodinné.

Clarion Congress Hotel České Budějovice nabízí 5 konferečních místnosti s max. kapacitou až pro 640 osob. Všechny prostory jsou vybaveny Wi-Fi, konferenční technikou a denním světlem. K dispozici je rozsáhlé hotelové parkoviště.

Velká rozmanitost restaurací a lobby baru obohatí nejen chuťové buňky hostů, ale i jejich smysly. Fine dining Restaurant Benada je místem, kde se mísí kulinářské speciality světové kuchyně s pečlivě vybranou domácí gastronomií a stylová pivnice IN LOCO s nezapomenutelnou atmosférou pivní pohody nabídne hostům speciality především z domácí, ale také z mezinárodní gastronomie.

V hotelu je Vám dále k dipozici recepce se směnárnou 24/7, Wi-fi připojení ve veřejných prostorách hotelu, kadeřník, obchod se suvenýry, květinová služba, informační servis, hotelová taxislužba, hotelové parkoviště pro osobní vozy a autobusy.

 

 

Poskytované služby

Zadejte poptávku

Vyberte lokalitu

Termín

Počet osob

Počet pokojů

Kontaktní jméno

Firma

Email

Telefon

Poznámky a dotazy

Kontaktní informace

Adresa:

Clarion Congress Hotel****
Pražská 14
370 04 České Budějovice

Kontakty:

T:  420 212 240 792
E:  email

 


View Larger Map

 

Rozdělení krajůPartnerské odkazy

logoProvozovatel portálu nepřebírá žádnou odpovědnost za případné poškození některého vloženého subjektu zde uveřejněnou prezentací. Všechny texty, fotografie a další informace o subjektu jsou dodány přímo zástupcem subjektu či doplněny o materiály z jeho oficiálních webových stránek, na základě následného schválení prezentace zástupcem prezentovaného zařízení. Veškerý obsah na tomto portálu není povoleno kopírovat a uveřejňovat bez písemného povolení Provozovatele. © 2009 - 2011.