Clarion Hotel Prague City****

Hlavní město Praha

Nově zrekonstruovaný, 4* Clarion Hotel Prague City****, je ideálním místem pro Váš pobyt v Praze. Hotel se nachází pouhých 5 minut chůze od Václavského náměstí v samotném centru města, a pouze jednu stanici metrem od Kongresového Centra Praha. Hotel je ideálním místem pro pořádání obchodních jednání s 2 konferenčními místnosti s kapacitou do 50 delegátů.

Clarion Hotel Prague City má 64 nekuřáckých superior pokojů, které nabízí 4* standard značky Clarion. Ve všech pokojích je k dispozici klimatizace, telefon s přímou provolbou, bezplatný přístup k internetu.

Clarion Hotel Prague City nabízí 2 konferenční prostory s max. kapacitou až pro 50 osob. Oba prostory jsou vybaveny klimatizací, denním světlem a přístipem k bezdrátovému připojení k internetu.

Vychutnejte tradiční českou kuchyni a gurmánské speciality v naší restauraci Benada, která dýchá minulostí starého trhu, kde vůně čerstvého chleba plnila vzduch, a lidé se potkávali, aby prodali a nakoupili něco dobrého.

Clarion Hotel Prague Old Town nabízí moderní vybavení a služby, jako například recepci a concierge 24h denně, room service, připojení k internetu zdarma v hotelovém lobby a na pokojích, bezbariérový přístup, Wi-Fi připojení ve veřejných prostorech.


Poskytované služby

Zadejte poptávku

Vyberte lokalitu

Termín

Počet osob

Počet pokojů

Kontaktní jméno

Firma

Email

Telefon

Poznámky a dotazy

Kontaktní informace

Adresa:

Clarion Hotel Prague City****
Tylovo náměstí 15/3
120 00 Praha 2 - Staré Město

Kontakty:

T:  420 212 240 792
E:  email

 


Zvětšit mapu

Rozdělení krajůPartnerské odkazy

logoProvozovatel portálu nepřebírá žádnou odpovědnost za případné poškození některého vloženého subjektu zde uveřejněnou prezentací. Všechny texty, fotografie a další informace o subjektu jsou dodány přímo zástupcem subjektu či doplněny o materiály z jeho oficiálních webových stránek, na základě následného schválení prezentace zástupcem prezentovaného zařízení. Veškerý obsah na tomto portálu není povoleno kopírovat a uveřejňovat bez písemného povolení Provozovatele. © 2009 - 2011.