Clarion Congress Hotel Prague****

Hlavní město Praha

Clarion Congress Hotel Prague je moderní kongresové centrum usilující o co největší komfort svých hostů a vysokou úroveň poskytovaných služeb. Jedinečnost a pohodlí hotelu pocítí hosté díky pestré nabídce špičkových služeb pod jednou střechou a vynikajícímu spojení s centrem města. Hotel se nachází přímo na trase metra B, stanice Vysočanská, v blízkosti multifunční O2 areny. Je vzdálen pouhých 20 km od mezinárodního Letiště Václava Havla Praha a 15 minut jízdy metrem od historického centra města.

Hostům je k dispozici celkem 559 pokojů, z toho 471 typu Standard, 63 typu Executive a 25 luxusních apartmá. Executive pokoje a apartmá nabízejí řadu benefitů – konzumace z minibaru zdarma, vstup do Club Lounge, kde jsou po celý den připraveny nealkoholické nápoje a drobné občerstvení, PC, internet, tuzemský a zahraniční tisk aj. Hotel disponuje 8 bezbariérovými pokoji. Všechny pokoje jsou nekuřácké.

Jedno z největších kongresových center s moderním designem disponuje 27 variabilními konferenčními sály, salonky a výstavním prostorem o rozloze 4,000 m2 pro až 2,500 delegátů. Největší kongresový sál s kapacitou až 1,500 míst a výškou stropu 8m umožňuje umístit auto do sálu.

Kompletní přehled kapacit konferenčních prostor naleznete zde.

Pověstnou třešničkou na dortu jsou designové restaurace a bary určené hotelovým hostům i široké veřejnosti. Gastronomii zajišťuje hotelová restaurace Brasserie Veduta s kapacitou až 570 míst, fine dining restaurace Benada s kapacitou až 80 míst a Pizza & Café Restaurant, která se nachází v přilehlé nákupní galerii Fénix. Lobby bar Chronos, který je otevřený 24 hodin denně, nabízí komfortní kuřácký salonek a bezplatné wifi připojení.

Hosté mají možnost využít wellness a fitness centrum I´m fit, které se nachází v nákupní galerii Fénix a nabízí moderní wellness, kardio a fitness zónu. Nákupní Galerie Fénix, která je součástí komplexu hotelu, nabízí více než 80 obchodů, kaváren, barů a restaurací, bankomaty, rozsáhlé podzemní garáže včetně automyčky a oddělené stání pro hotelové hosty.Poskytované služby

Zadejte poptávku

Vyberte lokalitu

Termín

Počet osob

Počet pokojů

Kontaktní jméno

Firma

Email

Telefon

Poznámky a dotazy

Kontaktní informace

Adresa:

Clarion Congress Hotel Prague****
Freyova 33
190 00 Praha 9

Kontakty:

T:  420 212 240 792
E:  email

 


Zvětšit mapu

Rozdělení krajůPartnerské odkazy

logoProvozovatel portálu nepřebírá žádnou odpovědnost za případné poškození některého vloženého subjektu zde uveřejněnou prezentací. Všechny texty, fotografie a další informace o subjektu jsou dodány přímo zástupcem subjektu či doplněny o materiály z jeho oficiálních webových stránek, na základě následného schválení prezentace zástupcem prezentovaného zařízení. Veškerý obsah na tomto portálu není povoleno kopírovat a uveřejňovat bez písemného povolení Provozovatele. © 2009 - 2011.