Clarion Congress Hotel Ostrava****

Moravskoslezský kraj

Clarion Congress Hotel Ostrava Clarion Congress Hotel Ostrava je nově zrekonstruovaný čtyřhvězdičkový hotel, který nabízí největší hotelové kongresové centrum v Ostravě a na celé severní Moravě. Hotel se nachází v klidné části Ostravy s výborným dopravním spojením do centra města (4 km). Z nedaleké zastávky MHD se snadno dostanete na železniční a autobusová nádraží či mezinárodní letiště Ostrava - Mošnov (20 km).

Clarion Hotel nabízí svým hostům komfort čtyřhvězdičkového standardu ve 169 moderně zařízených pokojích a apartmá. Všechny pokoje a apartmány jsou plně klimatizovány a vybaveny mj. telefonem s přímou provolbou, SAT TV, koupelnou s vanou či sprchovým koutem, čajovým a kávovým servisem a Wi-Fi připojením zdarma.

Kongresová kapacita hotelu je až 1 620 delegátů. V hotelu se nachází celkem 11 reprezentativních sálů a salonků o celkové rozloze 2 000 m2, přičemž největší sál na prostoru 782 m2 pojme až 900 delegátů.

Clarion Congress Hotel se nachází v bezprostřední blízkosti moderní multifunkční haly pro sportovní, kulturní a společenské akce - ČEZ Arény a městského stadionu. Clarion Hotel je tedy vaší perfektní volbou pro ubytování blízko ČEZ Arény. Nedaleko se nachází také industriální areál Dolní oblast Vítkovice.

Nekuřácká restaurace Benada s kapacitou až 150 míst nabízí širokou nabídku specialit české a mezinárodní kuchyně.

Kompletně nově vybudované Wellness a Fitness centrum nabízí bazén, vířivku, sauny, venkovní sluneční terasu a mnohé další.

Poskytované služby

Zadejte poptávku

Vyberte lokalitu

Termín

Počet osob

Počet pokojů

Kontaktní jméno

Firma

Email

Telefon

Poznámky a dotazy

Kontaktní informace

Adresa:

Clarion Congress Hotel****
Zkrácená 2703
700 30 Ostrava - Zábřeh

Kontakty:

T:  420 212 240 792
E:  email

 


Zvětšit mapu

Rozdělení krajůPartnerské odkazy

logoProvozovatel portálu nepřebírá žádnou odpovědnost za případné poškození některého vloženého subjektu zde uveřejněnou prezentací. Všechny texty, fotografie a další informace o subjektu jsou dodány přímo zástupcem subjektu či doplněny o materiály z jeho oficiálních webových stránek, na základě následného schválení prezentace zástupcem prezentovaného zařízení. Veškerý obsah na tomto portálu není povoleno kopírovat a uveřejňovat bez písemného povolení Provozovatele. © 2009 - 2011.