Clarion Hotel Prague Old Town****

Hlavní město Praha

Čtyřhvězdičkový hotel Clarion Hotel Prague Old Town se nachází v historickém centru Prahy, jen 5 minut chůze od Staroměstského náměstí a Náměstí Republiky.

Clarion Hotel nabízí 90 nadstandardně vybavených nekuřáckých pokojů a 3 prostorné apartmá s rozlehlou střešní terasou s výhledem na Pražský hrad a historické centrum Prahy.

Hotel nabízí konferenční místnosti s kapacitou až pro 130 osob a je tak výbornou volbou pro Vaše konference v Praze.

Nekuřácká restaurace Benada s kapacitou 40 míst s přilehlou kavárnou nabízí speciality české a mezinárodní kuchyně, polední menu a každý měsíc nabízí speciální menu složené z aktuálně sezónních surovin.

Clarion Hotel Prague Old Town nabízí služby jako recepce a concierge 24/7, room service, kabelové připojení k internetu ve všech pokojích, Wi-Fi zdarma v celém hotelu, bezbariérový přístup, pouze nekuřácké pokoje, směnárna, praní a žehlení prádla, taxi a transfery.


Poskytované služby

Zadejte poptávku

Vyberte lokalitu

Termín

Počet osob

Počet pokojů

Kontaktní jméno

Firma

Email

Telefon

Poznámky a dotazy

Kontaktní informace

Adresa:

Clarion Hotel Prague Old Town****
Hradební 9
110 00 Praha 1 - Staré Město

Kontakty:

T:  420 212 240 792
E:  email

 


Zvětšit mapu

Rozdělení krajůPartnerské odkazy

logoProvozovatel portálu nepřebírá žádnou odpovědnost za případné poškození některého vloženého subjektu zde uveřejněnou prezentací. Všechny texty, fotografie a další informace o subjektu jsou dodány přímo zástupcem subjektu či doplněny o materiály z jeho oficiálních webových stránek, na základě následného schválení prezentace zástupcem prezentovaného zařízení. Veškerý obsah na tomto portálu není povoleno kopírovat a uveřejňovat bez písemného povolení Provozovatele. © 2009 - 2011.