Clarion Congress Hotel

Olomoucký kraj

Clarion Congress Hotel Olomouc nabízí mimořádný komfort moderních pokojů a špičkově vybavené konferenční i gastronomické zázemí. Nově zrekonstruovaný hotel je díky vysokému standardu všech služeb, individuálnímu přístupu ke klientům a skvělé poloze nedaleko centra Olomouce ideálním místem pro Váš pobyt i realizaci nejrůznějších druhů společenských a konferenčních akcí.

Hotel disponuje kapacitou 122 standardních pokojů s možností obsazení 1 nebo 2 osobami včetně 4 bezbariérových pokojů.

Clarion Congress Hotel Olomouc disponuje 1 kongresovým sálem a 4 salonky s celkovou kapacitou až 1 400 osob, přičemž největší sál disponuje kapacitou až pro 1 100 delegátů. Díky posuvným stěnám bude možno vytvořit až 10 samostatných prostor pro různě velký počet účastníků konferenčních akcí - Clarion Congress Hotel Olomouc - Váš ideální partner pro konference v Olomouci.

Benada Restaurant nabízí speciality české a mezinárodní kuchyně a širokou nabídku kvalitních moravských a dalších vín. Kapacita restaurace až 100 míst. V restauraci Veduta jsou podávány snídaně i polední nabídka jak hotelovým hostům, tak široké veřejnosti. Kapacita restaurace až 340 míst.

Hotelovým hostům je k dispozici nové welness centrum, kde je možné vyžít whirlpool, sauny nebo mimo jiné i pivní lázeň.

 Poskytované služby

Zadejte poptávku

Vyberte lokalitu

Termín

Počet osob

Počet pokojů

Kontaktní jméno

Firma

Email

Telefon

Poznámky a dotazy

Kontaktní informace

Adresa:

Clarion Congress Hotel
Jeremenkova 36
779 00 Olomouc

Kontakty:

T: 212 240 792
E: email

 

Rozdělení krajůPartnerské odkazy

logoProvozovatel portálu nepřebírá žádnou odpovědnost za případné poškození některého vloženého subjektu zde uveřejněnou prezentací. Všechny texty, fotografie a další informace o subjektu jsou dodány přímo zástupcem subjektu či doplněny o materiály z jeho oficiálních webových stránek, na základě následného schválení prezentace zástupcem prezentovaného zařízení. Veškerý obsah na tomto portálu není povoleno kopírovat a uveřejňovat bez písemného povolení Provozovatele. © 2009 - 2011.