Clarion Hotel Špindlerův Mlýn****

Královéhradecký kraj

Clarion Hotel se nachází ve Špindlerově Mlýně v prostředí Krkonošského národního parku u Labské přehrady, která je nejvýše položenou přehradou na Labi, v nadmořské výšce 740 metrů. Přímo u hotelu se nachází sjezdovka s lanovkou Labská. Hotel je ideálním výchozím místem jak pro letní pěší turistiku, tak i pro zimní běžecké túry po hřebenech Krkonoš.

Hotel disponuje 207 pokoji s kapacitou až pro 600 osob. Při využití přistýlek lze ubytovat až 606 hostů. Všechny pokoje byly nedávno renovovány, jsou moderně a komfortně zařízeny a poskytují všechny možné předpoklady absolutního komfortu. Standardní vybavení zahrnuje satelitní TV a telefon.

Clarion Hotel Špindlerův Mlýn disponuje rozsáhlými prostory až pro 630 delegátů v 6 kongresových sálech a saloncích. Díky své ideální poloze funguje hotel jako skvělé místo pro Vaši teambuildingovou akci. Ve spolupráci s provozovateli sportovních aj. areálů Vám zajistíme doprovodný program. Vysoká variabilita sálůumožňuje rozdělení na menší sály dle požadavků klienta.

Špičkový gastronomický zážitek prožijete v naší Benada Restaurant (s kapacitou 100 osob), která nabízí speciality moderní domácí a mezinárodní kuchyně a také vybraná místní i mezinárodní vína. Hotelová restaurace disponuje kapacitou až pro 300 osob, letní terasa je určena až pro 48 osob.

Regenerace sil je trvalý proces, který je vlastní každému organismu a je přirozenou a trvalou součástí života. Každá únava si vyžaduje určitou dobu a určité metody k zotavení. Náš hotel nabízí služby, které se snaží tuto dobu zkrátit a urychlit. Nadstandardně vybavené Wellness centrum s řadou léčivých a rehabilitačních procedur uspokojí i ty nejnáročnější hosty po celý rok.

 

 

Poskytované služby

Zadejte poptávku

Vyberte lokalitu

Termín

Počet osob

Počet pokojů

Kontaktní jméno

Firma

Email

Telefon

Poznámky a dotazy

Kontaktní informace

Adresa:

Clarion Hotel Špindlerův Mlýn****
Labská 111
543 51 Špindlerův Mlýn

Kontakty:

T:  420 212 240 792
E:  email

 


View Larger Map

 

Rozdělení krajůPartnerské odkazy

logoProvozovatel portálu nepřebírá žádnou odpovědnost za případné poškození některého vloženého subjektu zde uveřejněnou prezentací. Všechny texty, fotografie a další informace o subjektu jsou dodány přímo zástupcem subjektu či doplněny o materiály z jeho oficiálních webových stránek, na základě následného schválení prezentace zástupcem prezentovaného zařízení. Veškerý obsah na tomto portálu není povoleno kopírovat a uveřejňovat bez písemného povolení Provozovatele. © 2009 - 2011.