Clarion Congress Hotel Ústí nad Labem****

Ústecký kraj

Clarion Congress Hotel Ústí nad Labem představuje zcela nový moderní byznys hotel, situovaný v centru města, který svým hostům nabídne všestranný komfort, širokou škálu služeb čtyřhvězdičkového standardu a individuální přístup. Díky kvalitním službám a zcela unikátnímu spojení s víceúčelovým zázemím přilehlého komplexu představuje Clarion Congress Hotel Ústí nad Labem ojedinělý projekt a zároveň ideální volbu pro váš pobyt v Ústeckém kraji.

Všech 80 komfortních pokojů a 3 junior suites v Clarion Congress Hotel Ústí nad Labem je vybaveno klimatizí, čajovým a kávovým servisem, vysokorychlostním připojením k internetu zdarma, SAT TV, minibarem.

Clarion Congress Hotel Ústí nad Labem nabízí 4 konfereční místnosti s max. kapacitou až pro 480 osob. Největší sál, s kapacitou 370 osob, lze variabilně rozdělit na 3 menší konferenční místnosti. Díky špičkové technice a akustickým podmínkám je sál vhodný nejen pro odborná setkání, ale také pro pořádání společenských akcí.

RESTAURACE BENADA s příjemným výhledem do vnitřního parteru osloví hosty přátelskou atmosférou a vysokou úrovní gastronomie.

V hotelu je Vám dále k dispozici recepce 24/7, Wi-fi připojení ve veřejných prostorách hotelu, květinová služba, informační servis, hotelová taxislužba, hotelové parkoviště pro osobní vozy a autobusy.

 

 

Poskytované služby

Zadejte poptávku

Vyberte lokalitu

Termín

Počet osob

Počet pokojů

Kontaktní jméno

Firma

Email

Telefon

Poznámky a dotazy

Kontaktní informace

Adresa:

Clarion Congress Hotel****
Špitálské náměstí 3517
400 01 Ústí nad Labem

Kontakty:

T:  420 212 240 792
E:  email

 


View Larger Map

 

Rozdělení krajůPartnerské odkazy

logoProvozovatel portálu nepřebírá žádnou odpovědnost za případné poškození některého vloženého subjektu zde uveřejněnou prezentací. Všechny texty, fotografie a další informace o subjektu jsou dodány přímo zástupcem subjektu či doplněny o materiály z jeho oficiálních webových stránek, na základě následného schválení prezentace zástupcem prezentovaného zařízení. Veškerý obsah na tomto portálu není povoleno kopírovat a uveřejňovat bez písemného povolení Provozovatele. © 2009 - 2011.