Hotel Fortuna City***

Hlavní město Praha

3* Hotel Fortuna City je elegantní 3* hotel, který se nachází v blízkosti historického centra města Prahy. Hotel nabízí 243 komfortních pokojů a konferenční prostory s kompletním vybavením. V blízkosti hoteluse nalézá golfové hřiště či nákupní zóna Flora.

Hotel nabízí 243 komfortních pokojů vybavených koupelnou se sprchou, satelitní TV a telefonem. Vybrané pokoje mají také k dispozici minibar a vysoušeč vlasů.

Hotel Fortuna City nabízí 5 konferenčních prostor centra Miramare s maximální kapacitou až pro 120 osob. Všechny sály jsou vybaveny Wi-Fi a technickou podporou. K dispozici je hotelové parkoviště a garáž. Tři jednací místnosti s kapacitou do 16 delegátů.

Hotel Fortuna City nabízí tradiční českou a mezinárodní kuchyni v hotelové restauraci (kapacita 200 osob). Ideální pro rodinné či firemní akce. Pro naše hosty nabízíme možnost připojení k internetu, prostřednictvím Wi-Fi zdarma. Příjemný Lobby bar s venkovní terasou nabízí široký sortiment kvalitních vín, kávy a osvěžujících nápojů.Poskytované služby

Zadejte poptávku

Vyberte lokalitu

Termín

Počet osob

Počet pokojů

Kontaktní jméno

Firma

Email

Telefon

Poznámky a dotazy

Kontaktní informace

Adresa:

Hotel Fortuna City***
Bečvářova 14
100 00 Praha 10

Kontakty:

T:  420 212 240 792
E:  email

 


Zvětšit mapu

Rozdělení krajůPartnerské odkazy

logoProvozovatel portálu nepřebírá žádnou odpovědnost za případné poškození některého vloženého subjektu zde uveřejněnou prezentací. Všechny texty, fotografie a další informace o subjektu jsou dodány přímo zástupcem subjektu či doplněny o materiály z jeho oficiálních webových stránek, na základě následného schválení prezentace zástupcem prezentovaného zařízení. Veškerý obsah na tomto portálu není povoleno kopírovat a uveřejňovat bez písemného povolení Provozovatele. © 2009 - 2011.