Hotel Fortuna West***

Hlavní město Praha

Hotel Fortuna West je výhodně umístěn vzhledem k historickému centru (25 min tramvají) i mezinárodnímu letišti Ruzyně (9 km). Hotel nabízí 159 pokojů (jednolůžkové, dvoulůžkové, třílůžkové) a dostatečé zázemí pro firemní akce. V blízkosti hotelu se nalézá golfové hřiště.

Hotel nabízí jednolůžkové, dvoulůžkové a třílůžkové pokoje s možností přistýlky. K dispozici jsou též nekuřácké pokoje a dva bezbariérové pokoje pro handicapované hosty. Do výbavy všech pokojů patří telefon s přímou provolbou, barevný televizor se satelitními programy a programem s celodenním zpravodajstvím, koupelna s vanou. Celkem hotel disponuje 159 pokoji.

Hotel Fortuna West nabízí 7 konferenčních prostor s maximální kapacitou až pro 100 osob. Všechny sály jsou vybaveny Wi-Fi, denním světlem a technickou podporou. K dispozici je hotelové parkoviště a garáž. Salonky s kapacitou až do 60 osob, restaurace pro 100 osob.

Hotel Fortuna West nabízí tradiční českou a mezinárodní kuchyni v hotelové restauraci (kapacita 100 osob). Ideální pro rodinné či firemní akce. Wi-Fi zdarma.Poskytované služby

Zadejte poptávku

Vyberte lokalitu

Termín

Počet osob

Počet pokojů

Kontaktní jméno

Firma

Email

Telefon

Poznámky a dotazy

Kontaktní informace

Adresa:

Hotel Fortuna West***
Mrkvičkova 2
163 00 Praha 6

Kontakty:

T:  420 212 240 792
E:  email

 


Zvětšit mapu

Rozdělení krajůPartnerské odkazy

logoProvozovatel portálu nepřebírá žádnou odpovědnost za případné poškození některého vloženého subjektu zde uveřejněnou prezentací. Všechny texty, fotografie a další informace o subjektu jsou dodány přímo zástupcem subjektu či doplněny o materiály z jeho oficiálních webových stránek, na základě následného schválení prezentace zástupcem prezentovaného zařízení. Veškerý obsah na tomto portálu není povoleno kopírovat a uveřejňovat bez písemného povolení Provozovatele. © 2009 - 2011.