Business & Conference Hotel Imperial ****

Moravskoslezský kraj

Business & Conference Hotel Imperial společnosti Mamaison se již více než sto let pyšní svými profesionálními službami, ideální polohou a vyhlášenou kuchyní a je jedním z nejvyhledávanějších cílů kongresové turistiky v Moravskoslezském regionu. Nachází se přímo v srdci Ostravy, v blízkosti hlavních památek, obchodů, restaurací a rušného nočního života - Stodolní ulice. Hotel nabízí nadstandardní služby jak pro klientelu z oblasti MICE tak pro individuální hosty při krátkodobých i dlouhodobých pobytech.

Všech 162 pokojů Mamaison Hotelu Imperial Ostrava nabízí pohodlí a útulnou atmosféru domova. Dokonalý soulad barev, tvarů a materiálů, rozmanitost a vytříbená elegance, to vše vytváří energií nabité a přitom poklidné místo k pobytu. Každý pokoj působí individuálně a díky praktickým detailům se ideálně hodí pro delší i krátkodobé pobyty. Stejně lákavé je i rezidenční ubytování – prostorné apartmány se samostatnou ložnicí, obývacím pokojem a plně vybaveným kuchyňským koutem doplňuje zázemí tohoto hotelu.

Hotel, snadno dostupný a se spoustou parkovacích míst, se stal jedním z hlavních dějišť obchodních jednání a konferencí na Moravě. Náš specializovaný MICE personál má k dispozici 8 multifunkčních místností pro konání akcí a konferencí, rozmístěných na jednom podlaží a s celkovou kapacitou až 480 hostů. Kongresový sál lze upravit až pro 300 hostů a je ideálním místem konání kongresů, seminářů, módních přehlídek, plesů a koncertů.

Moderní restaurant La Brasserie – kavárna je určená pro běžný denní provoz od snídaní po večeře. V této restauraci klademe důraz na profesionální servis a příjemnou přátelskou atmosféru. Luxusní restaurace Legend je postavena na více než stoleté tradici hotelu IMPERIAL a vysoké úrovni jeho gastronomických služeb.

Hosté mají možnost využít wellness centrum jehož nedílnou součástí je bazén se slanou vodou, sauna či nabídka masáží.Poskytované služby

Zadejte poptávku

Vyberte lokalitu

Termín

Počet osob

Počet pokojů

Kontaktní jméno

Firma

Email

Telefon

Poznámky a dotazy

Kontaktní informace

Adresa:

Business & Conference Hotel Imperial****
Tyršova 1250/6
701 38 Ostrava

Kontakty:

T:  420 212 240 792
E:  email

 

Rozdělení krajůPartnerské odkazy

logoProvozovatel portálu nepřebírá žádnou odpovědnost za případné poškození některého vloženého subjektu zde uveřejněnou prezentací. Všechny texty, fotografie a další informace o subjektu jsou dodány přímo zástupcem subjektu či doplněny o materiály z jeho oficiálních webových stránek, na základě následného schválení prezentace zástupcem prezentovaného zařízení. Veškerý obsah na tomto portálu není povoleno kopírovat a uveřejňovat bez písemného povolení Provozovatele. © 2009 - 2014.