Hotel Pachtuv Palace Praha****

Hlavní město Praha

Hotel upscale třídy společnosti Mamaison s padesáti bohatě zařízenými pokoji a apartmá Suite Hotel Pachtuv Palace, který je sám o sobě kulturní a architektonickou pražskou památkou, se nachází přímo u Karlova mostu. Nabízí skvělý osobní přístup a ubytování v historických prostorách v samém srdci města. Hotel nabízí prostorná a osobitě zařízená apartmá, z nichž mnohá mají výhled přímo na Pražský hrad. Využijte jedinečné možnosti pro skutečně inovativní a výjimečné MICE akce až pro 60 účastníků.

Každý pokoj a apartmá jsou výjimečné vlastním stylem a výzdobou. Interiéry pokojů a apartmá v tomto hotelu s unikátními architektonickými detaily, jako jsou dřevěné trámy a klenbové stropy, jsou zařízeny tak, aby vám poskytovaly maximální pohodlí a soukromí pro krátkodobé či dlouhodobé pobyty. Některé pokoje mají balkony, z jiných je úžasný výhled přímo na Pražský hrad/. Každé apartmá, zařízené vkusným nábytkem a doplňky, má oddělený obývací pokoj a jednu nebo dvě prostorné ložnice vybavené psacím stolem a pohodlnou židlí. Hotel disponuje 6 unikátními pokoji a 44 apartmá.

Hotel upscale třídy Mamaison Suite Hotel Pachtuv Palace, kulturní a historická památka v centru Prahy, nabízí jedinečné možnosti pro skutečně inovativní a výjimečné MICE akce až pro 60 účastníků. Kromě 5 flexibilních prostor, které jsou ideální pro konání recepcí, jednání a akcí, disponuje hotel také prostornými apartmá, která lze přeměnit v jedinečné prostředí pro výjimečné příležitosti.

Restaurant Amade s velice příjemnou atmosférou je situována v samém srdci historického centra a nabízí velký výběr z české a mezinárodní kuchyně. S kapacitou až 70 míst lze restauraci využít i pro menší skupiny či různé společenské akce.

Mamaison Suite Hotel Pachtuv Palace je příjemné místo, kde si při uvolňující masáži přímo ve Vašem pokoji můžete odpočinout po náročném pracovní dni nebo po prohlídce památek.Poskytované služby

Zadejte poptávku

Vyberte lokalitu

Termín

Počet osob

Počet pokojů

Kontaktní jméno

Firma

Email

Telefon

Poznámky a dotazy

Kontaktní informace

Adresa:

Hotel Pachtuv Palace ****
Karolíny Světlé 34
110 00 Praha 1

Kontakty:

T:  420 212 240 792
E:  email

 

Rozdělení krajůPartnerské odkazy

logoProvozovatel portálu nepřebírá žádnou odpovědnost za případné poškození některého vloženého subjektu zde uveřejněnou prezentací. Všechny texty, fotografie a další informace o subjektu jsou dodány přímo zástupcem subjektu či doplněny o materiály z jeho oficiálních webových stránek, na základě následného schválení prezentace zástupcem prezentovaného zařízení. Veškerý obsah na tomto portálu není povoleno kopírovat a uveřejňovat bez písemného povolení Provozovatele. © 2009 - 2014.