Hotel Riverside ****

Hlavní město Praha

Kouzelný a sofistikovaný Mamaison Hotel Riverside je situován v blízkosti pražských center podnikání, letiště a hlavních kulturních atrakcí města. Hotel se svým elegantním ubytováním, kouzelným výhledem a špičkovým zázemím nabízí jedinečné ceny pro pobyty ve městě ve stylovém a historickém prostředí. Vzhledem k prostorným místnostem, přirozenému světlu a možnostem využití interiérů i exteriérů vám můžeme poskytnout něco skutečně jedinečného pro vaše konferenční akce.

Tento kouzelný hotel s veškerým zázemím, díky němuž se po rušném dni plném pracovních povinností nebo objevování města budete cítit jako doma, skýtá nádherný výhled na Pražský hrad a okolí. Hotel nabízí 62 pokojů a 18 apartmá.

Mamaison Hotel Riverside je přímo stvořený pro jednání, incentivní programy, konferenční a firemní akce. Vzhledem k prostorným místnostem, přirozenému světlu a možnostem využití interiérů i exteriérů vám můžeme poskytnout něco skutečně jedinečného. Konferenční sál hotelu Riverside společnosti Mamaison je unikátní prostor, který se dá různě přizpůsobit vašim individuálním požadavkům, a je ideálním místem pro akce s přibližně 100 účastníky. Hotel dále disponuje třemi víceúčelovými sály, které lze flexibilně spojit dle vašich představ.

Krásný interiér restaurace zdobí detaily ze skla a skleněný strop, který zajišťuje denní světlo. Je to ideální místo pro pracovní akce, oslavy, svatby nebo malé setkání s obchodními partnery nebo přáteli. Elegantní Lounge bar otevřený každý den s ideální polohou vedle recepce nabízí klidné a příjemné prostředí. Lounge bar se dokonale hodí pro neformalní pracovní jednání nebo volné chvíle strávené ve společnosti přátel.Poskytované služby

Zadejte poptávku

Vyberte lokalitu

Termín

Počet osob

Počet pokojů

Kontaktní jméno

Firma

Email

Telefon

Poznámky a dotazy

Kontaktní informace

Adresa:

Hotel Riverside ****
Janáčkovo nábřeží 1115/15
150 00 Praha 5

Kontakty:

T:  420 212 240 792
E:  email

 

Rozdělení krajůPartnerské odkazy

logoProvozovatel portálu nepřebírá žádnou odpovědnost za případné poškození některého vloženého subjektu zde uveřejněnou prezentací. Všechny texty, fotografie a další informace o subjektu jsou dodány přímo zástupcem subjektu či doplněny o materiály z jeho oficiálních webových stránek, na základě následného schválení prezentace zástupcem prezentovaného zařízení. Veškerý obsah na tomto portálu není povoleno kopírovat a uveřejňovat bez písemného povolení Provozovatele. © 2009 - 2011.