Clarion GRANDHOTEL Zlatý Lev****

Liberecký kraj

Hotel Clarion Grandhotel Zlatý Lev je pro hosty otevřen od roku 1906, kdy jej u příležitosti Česko-německé výstavy slavnostně uvedl do provozu rakousko-uherský císař František Josef I., který zde také bydlel. Hotel je umístěn v parkové zóně města Liberce, v jeho historické části v sousedství Libereckého zámku.

Hotel nabízí kapacitu 117 pokojů. K dispozici jsou jednolůžkové, dvoulůžkové a třílůžkové pokoje stejně jako komfortní Junior suite s obývacím pokojem ve věžičce z roku 1896, luxusní apartmá ve stylu secese a moderní apartmá s výhledem na Ještěd. Pro rodinné pobyty nabízíme propojené dvoulůžkové pokoje.

Clarion Grandhotel Zlatý Lev nabízí druhé největší konferenční prostory v Liberci, 440 míst ve 4 konferenčních prostorách, konferenční sál, 3 salonky včetně komplexní technické podpory nabízí organizátorům kvalitní zázemí pro všechny typy akcí. Kongresový sál Anton Worf disponuje maximální kapacitou až pro 250osob.

Restaurace Benada Clarion Grandhotelu Zlatý Lev osloví hosty přátelskou atmosférou a vysokou úrovní gastronomie i servisu. Hoteloví hosté i široká veřejnost se mohou těšit na speciality moderní domácí a mezinárodní kuchyně a také vybraná místní i mezinárodní vína.

Hoteloví hosté mohou využít informační terminál umístěný v hotelové hale, směnárenské služby, bezdrátové WI- FI připojení ve všech prostorách hotelu, taxi služby, sekretářské služby, květinovou službu, čistírnu. Součástí hotelu je i Relax centrum které nabízí saunu, vířivku pro 10 osob, masáže, fitnes a služby profesionálního maséra.


Poskytované služby

Zadejte poptávku

Vyberte lokalitu

Termín

Počet osob

Počet pokojů

Kontaktní jméno

Firma

Email

Telefon

Poznámky a dotazy

Kontaktní informace

Adresa:

GRANDHOTEL Zlatý Lev****
Gutenbergova 3
460 01 Liberec

Kontakty:

T:  420 212 240 792
E:  email

 


Zvětšit mapu

Rozdělení krajůPartnerské odkazy

logoProvozovatel portálu nepřebírá žádnou odpovědnost za případné poškození některého vloženého subjektu zde uveřejněnou prezentací. Všechny texty, fotografie a další informace o subjektu jsou dodány přímo zástupcem subjektu či doplněny o materiály z jeho oficiálních webových stránek, na základě následného schválení prezentace zástupcem prezentovaného zařízení. Veškerý obsah na tomto portálu není povoleno kopírovat a uveřejňovat bez písemného povolení Provozovatele. © 2009 - 2011.