EA Hotel Churáňov***

Jihočeský kraj

Horský EA Hotel Churáňov*** Superior je moderně zrekonstruovaný hotel ležící ve výšce 1000 metrů nad mořem, přímo v samém centru Šumavy. V letním období se okolí hotelu mění na ráj turistiky, cykloturistiky a houbařů, v zimě se ocitnete v centru sjezdového a běžkového lyžování. Celkem 7 sjezdovek s různou náročností, s umělým zasněžováním a nočním lyžováním se nachází v nejbližším okolí hotelu.

Hotelové pokoje jsou světlé, útulně zařízené a zařízené v moderním stylu. Hostům poskytují veškerý komfort. Všechny pokoje jsou vybaveny TV se satelitním příjmem, telefonem s přímou volbou a samostatnou koupelnouu se sprchou a toaletou. Mezi dvoulůžkovými pokoji nabízíme i rodinné pokoje. Jedná se o dvoulůžkové pokoje, které jsou propojené spojovacími dveřmi. Každý pokoj má vlastní koupelnu se sprchovým koutem a toaletou. Pro náročnější klientelu jsou připraveny apartmány, které jsou vybaveny dvěma pokoji (obývacím pokojem a ložnicí), minibarem, vlastní koupelnou se sprchovým koutem a toaletou. Hotelové pokoje skýtají překrásný výhled na šumavská pohoří nebo na přilehlou sjezdovku. 

Obchodní a business klientele je v hotelu k dispozici konferenční salonek, který je vhodný pro pořádání firemních nebo soukromích akcí. Maximální kapacita salonku je 50 osob. Pro pořádání kongresů a konferencí nabízíme hotelovou restauraci, z které lze vytvořit velký kongresový prostor. Různým variabilním uspořádáním lze vytvořit konferenční prostor až pro 150 osob. Kromě salonku a restaurace je možné využít hotelovou kavárnu s maximální kapacitou 80 osob. Ve konferenčních místnostech jsou vybaveny běžnou konferenční technikou (TV, video, flipchart, overhead, dataprojektor, atd.). Rádi pro Vás zajistíme konferenční techniku podle Vašich specifických požadavků. Všechny společenské prostory mají denní světlo s možností zatemnění. 

Hotelová restaurace v moderním stylu nabízí posezení v příjemném prostředí s nezapomenutelným výhledem na šumavskou krajinu, kde hosté snadno zapomenou na starosti všedního dne. V letních měsících je otevřena letní terasa. Hosté mohou ochutnat jak tradiční českou a mezinárodní kuchyni, tak i celou řadu gastronomických specialit.

Lyžařský areál Zadov - Churáňov nabízí příznivcům zimních radovánek plné vyžití, je připraven pro sjezdové lyžování, běžecké lyžování, snowboarding a pro děti je v provozu lyžařská škola.


 

 

Poskytované služby

Zadejte poptávku

Vyberte lokalitu

Termín

Počet osob

Počet pokojů

Kontaktní jméno

Firma

Email

Telefon

Poznámky a dotazy

Kontaktní informace

Adresa:

Hotel Churáňov***
Zadov 13
384 73 Stachy

Kontakty:

T:  420 212 240 792
E:  email

 


Zvětšit mapu

 

Rozdělení krajůPartnerské odkazy

logoProvozovatel portálu nepřebírá žádnou odpovědnost za případné poškození některého vloženého subjektu zde uveřejněnou prezentací. Všechny texty, fotografie a další informace o subjektu jsou dodány přímo zástupcem subjektu či doplněny o materiály z jeho oficiálních webových stránek, na základě následného schválení prezentace zástupcem prezentovaného zařízení. Veškerý obsah na tomto portálu není povoleno kopírovat a uveřejňovat bez písemného povolení Provozovatele. © 2009 - 2011.