EA Zámecký hotel Hrubá Skála****

Liberecký kraj

Původní hrad ze 14. století, který byl později přestavěn na renesanční zámek, se nachází v Českém ráji, na pískovcové skále asi 6 km jihovýchodně od Turnova nad obcí Hrubá Skála. K dispozici je celkem 6 konferenčních místností, největší Valdštejnský sál s kapacitou až pro 160 osob.

Ubytování v dvou až čtyřlůžkových pokojích a apartmá. Všechny pokoje jsou stylově a pohodlně vybavené, mají minibar, SAT-TV, trezor, koupelny s vanou nebo sprchou. Možnost ubytování v pokojích hostelového typu v dependanci. K dispozici je celkem 41 pokojů.

Původní zámecké prostory, sály a salonky, nadstandardní služby, restaurace, letní terasa s vyhlídkou, i sportovní aktivity a wellness procedury jsou ideální kombinací pro pořádání konferencí, prezentací, školení, společenských akcí a plesů. Celkem 6 konferenčních místností, největší Valdštejnský sál s kapacitou až pro 160 osob.

Na druhém nádvoří EA Zámeckého hotelu Hrubá skála**** se nachází Zámecká restaurace, Letní vyhlídková restaurace na hradbách a Lovecký salonek. K dispozici je také Středověká krčma.

Zveme vás do unikátního wellness centra s relaxačním prostorem přímo ve Skalním městě. Přijďte si užít panoramatickou saunu, parní lázeň, hammam, koupele a celotělové lázeňské procedury v historických prostorách zámku.


 

 

Poskytované služby

Zadejte poptávku

Vyberte lokalitu

Termín

Počet osob

Počet pokojů

Kontaktní jméno

Firma

Email

Telefon

Poznámky a dotazy

Kontaktní informace

Adresa:

EA Zámecký hotel Hrubá Skála
Hrubá Skála 1
511 01 Hrubá Skála

Kontakty:

T:  420 212 240 792
E:  email

 


 

Rozdělení krajůPartnerské odkazy

logoProvozovatel portálu nepřebírá žádnou odpovědnost za případné poškození některého vloženého subjektu zde uveřejněnou prezentací. Všechny texty, fotografie a další informace o subjektu jsou dodány přímo zástupcem subjektu či doplněny o materiály z jeho oficiálních webových stránek, na základě následného schválení prezentace zástupcem prezentovaného zařízení. Veškerý obsah na tomto portálu není povoleno kopírovat a uveřejňovat bez písemného povolení Provozovatele. © 2009 - 2011.