EA Business Hotel Jihlava****

Kraj Vysočina

Nový moderní hotel v Jihlavě. Hotel je svým vybavením a výhodnou polohou mezi dvěma pro obchod významnými městy - Prahou a Brnem - vhodný pro obchodní jednání, konání konferencí, firemních školení stejně jako pro krátkodobé a dlouhodobé pobyty turistické klientely.

Hotel svým hostům nabízí luxusní ubytování v 72 moderně zařízených pokojích. Všechny pokoje jsou vybaveny pohodlnými postelemi s vysokými matracemi a protialergickými lůžkovinami včetně postelových přehozů a zatemňovacích závěsů, TV/SAT, telefonem s přímou provolbou, minibarem, trezorem a vysokorychlostním připojením k internetu zdarma. Pro náročnější hosty jsou připraveny pokoje v kategorii junior suite nebo apartmá. Pokoje jsou navíc vybaveny sedací soupravou s konferenčním stolkem a stojací lampou. 

Hotel je vybaven moderním klimatizovaným konferenčním sálem s maximální kapacitu až 200 osob. Na přání klienta je možné sál rozdělit na dva menší oddělené sály. Hotel dále disponuje menším salonkem s maximální kapacitou 50 osob a restaurací s kapacitou až 150 osob. Konferenční místnosti mají denní světlo s možností zatemnění a bezbariérový přístup.

Nechte se pozvat do naší moderní stylové restaurace s maximální kapacitou 100 osob a pochutnejte si na pokrmech z široké nabídky českých a moravských specialit! Moderní restaurace s bezbariérovým přístupem se nachází v přízemí hotelu. Příjemné prostředí navodí ideální atmosféru pro Vaši soukromou rodinnou oslavu, tak i svatební hostinu či firemní setkání. Součástí resaurace je venkovní zahrádka s maximální kapacitou 60 osob a dětským koutkem. V letních měsících (květen - říjen) nabízíme grilováné nebo rožněné speciality.Po náročném dni je nejen pro naše hotelové hosty připraveno příjemné prostředí relaxačního centra s whirlpoolem pro 4 osoby, saunou, sprchovým koutem a relaxačními lehátky. 

V blízkosti hotelu se nachází velký aquapark Vodní ráj, který mohou naši hosté využít k relaxaci po náročném jednání. Také je vhodný pro firemní teambuilding a jiné sportovní akce.


Poskytované služby

Zadejte poptávku

Vyberte lokalitu

Termín

Počet osob

Počet pokojů

Kontaktní jméno

Firma

Email

Telefon

Poznámky a dotazy

Kontaktní informace

Adresa:

Business Hotel Jihlava****
Romana Havelky 13
586 01 Jihlava

Kontakty:

T:  420 212 240 792
E:  email

 


Zvětšit mapu

Rozdělení krajůPartnerské odkazy

logoProvozovatel portálu nepřebírá žádnou odpovědnost za případné poškození některého vloženého subjektu zde uveřejněnou prezentací. Všechny texty, fotografie a další informace o subjektu jsou dodány přímo zástupcem subjektu či doplněny o materiály z jeho oficiálních webových stránek, na základě následného schválení prezentace zástupcem prezentovaného zařízení. Veškerý obsah na tomto portálu není povoleno kopírovat a uveřejňovat bez písemného povolení Provozovatele. © 2009 - 2011.