EA Hotel Kraskov ****

Pardubický kraj

EA Hotel Kraskov**** leží poblíž stejnojmenné obce v Železných horách 4 km od Sečské přehrady. Místo u Čáslavi je dobře dostupné z Prahy, i Brna. Nově zrekonstruovaný hotel a chaty byly dříve známé jako oblíbené rekreační středisko, dnes díky novým majitelům nabízí moderní hotelové služby pro širokou klientelu. Hotel je vhodný pro rodiny s dětmi, páry, pro pořádání kongresů a teambuildingů.

Hotel svým hostům nabízí luxusní ubytování ve 45 moderně zařízených pokojích s balkóny. Všechny pokoje jsou vybaveny pohodlnými postelemi s vysokými matracemi a protialergickými lůžkovinami. K dispozici jsou také pokoje v kategorii Junior suite a apartmá. V blízkosti EA Hotelu Kraskov**** je možno ubytovat se také v EA Rodinných vilách Kraskov.

Hotel je ideaální pro pořádání kongresů a konferencí, seminářů, firemních školení, obchodních jednání i společenských akcí, svateb a rodinných oslav. K dispozici je Kongresový sál až pro 140 lidí, Velký sál pro 100 delegátů a dva menší salonky s kapacitou maximálně 44 osob. Díky své lokalitě je areál vhodný pro teambuildingy.

Šéfkuchař vás zve do stylové restaurace s maximální kapacitou 100 osob. Pochutnáte si na české i mezinárodní kuchyni. V létě je k dispozici terasa s příjemným posezením, která je vhodná pro taneční párty s venkovním grilováním.

Zázemí hotelu nabízí sportovní vyžití v indoorovém a outdoorovém hřišti, wellness, venkovní i vnitřní bazén či bowling. Krásná příroda Chráněné krajinné oblasti Železných hor dodává hotelu tu pravou atmosféru.


 

 

Poskytované služby

Zadejte poptávku

Vyberte lokalitu

Termín

Počet osob

Počet pokojů

Kontaktní jméno

Firma

Email

Telefon

Poznámky a dotazy

Kontaktní informace

Adresa:

EA Hotel Kraskov
Třemošnice-Starý Dvůr 47
538 43 Chrudim

Kontakty:

T:  420 212 240 792
E:  email

 View Larger Map

 

Rozdělení krajůPartnerské odkazy

logoProvozovatel portálu nepřebírá žádnou odpovědnost za případné poškození některého vloženého subjektu zde uveřejněnou prezentací. Všechny texty, fotografie a další informace o subjektu jsou dodány přímo zástupcem subjektu či doplněny o materiály z jeho oficiálních webových stránek, na základě následného schválení prezentace zástupcem prezentovaného zařízení. Veškerý obsah na tomto portálu není povoleno kopírovat a uveřejňovat bez písemného povolení Provozovatele. © 2009 - 2011.