EA Hotel Lužan****

Ústecký kraj

Hotel se nachází v centru přívětivého Rumburku, přímo na Lužickém náměstí. Díky ideálnímu umístění hotelu, jeho vybavení a hotelovým službám je vhodný pro kongresy, konference, školení, firemní akce, rodinné oslavy či k přátelskému posezení.

Luxusní hotelový komplex nabízí ubytování ve 30 dvoulůžkových pokojích, z toho jsou 4 apartmány. Součástí každého pokoje je koupelna s masážním sprchovým koutem nebo vanou, WC, TV/SAT, WI-FI, telefon, vysoušeč vlasů.

Kongresové centrum má kapacitu pro 50 osob a je vhodné pro firemní akce, rauty, výstavy, školení, vzdělávací kurzy nebo semináře. K dispozici je ozvučení, projekční technika, TV, DVD. posuvnou variabilní zvukotěsnou stěnou. Dále hotel nabízí dva menší salonky s kapacitou do 40 osob.

Další součástí komplexu je Pizzerie Lužan, která potěší stylovým a gastronomickým zážitkem, Music bar s bohatým programem.

V hotelu je dispozici Herna bar pro různorodou škálu sázkařů, Bowling se 6 bowlingovými drahami, Fitness vybavené nejmodernějšími cvičebními stroji a sauna. K dispozici jsou i dva golfové trenažéry.


 

 

Poskytované služby

Zadejte poptávku

Vyberte lokalitu

Termín

Počet osob

Počet pokojů

Kontaktní jméno

Firma

Email

Telefon

Poznámky a dotazy

Kontaktní informace

Adresa:

Hotel Lužan****
Lužické náměstí 211
408 01 Rumburk

Kontakty:

T: 420 212 240 792
E:  email

 View Larger Map

 

Rozdělení krajůPartnerské odkazy

logoProvozovatel portálu nepřebírá žádnou odpovědnost za případné poškození některého vloženého subjektu zde uveřejněnou prezentací. Všechny texty, fotografie a další informace o subjektu jsou dodány přímo zástupcem subjektu či doplněny o materiály z jeho oficiálních webových stránek, na základě následného schválení prezentace zástupcem prezentovaného zařízení. Veškerý obsah na tomto portálu není povoleno kopírovat a uveřejňovat bez písemného povolení Provozovatele. © 2009 - 2011.