EA Hotel Na jezeře***

Jihočeský kraj

Hotelový areál, rozkládající se v malebném koutu jižních Čech v rekreační oblasti Lipenské přehrady, je určen k celoročnímu provozu. Překrásný výhled na Lipenskou přehradu a přímý vstup z udržované pláže do vody láká hosty k vodním radovánkám nebo relaxaci a oddychu.

Pro ubytování je k dispozici 12 kompletně vybavených dvou-ložnicových vil s kapacitou 5-6 lůžek, obývacím pokojem s TV, telefonem, kuchyňským koutem a ledničkou, sociálním zařízením a terasou s výhledem na jezero. Hotel dále nabízí 16 dvoulůžkových pokojů. Všechny pokoje josu vybaveny pohodlým nábytkem, TV / SAT, telefonem s přímou volbou a vlastní koupelnou se sprchovým koutem a toaletou. Pro milovníky slunce a přírody jsou připraveny 4 pokoje s rozlehlou terasou a sezením. Pro náročnější hosty je připraveno ubytování v apartmá, které se nachází v podkroví jedné z vil. Jsou zde připraveny 2 propojené dvoulůžkové pokoje s koupelnou a sprchovým koutem.

Obchodní klientele nabízíme 3 konferenční prostory pro různé druhy školení, team buildingové akce, společenské akce nebo romantické svatební hostiny. Salonek 1 a restaurace s maximální kapacitu 45 osob se nachází v hlavní budové hotelu. Salonek 2 leží v Pensionu Na Jezeře, který je součástí hotelového komplexu. Maximální kapacita salonku 2 je 30 osob. Všechny konferenční prostory disponují běžnou konferenční technikou - flipchartem, zpětným projektorem, plátnem a televizí. Rádi pro Vás zajistíme konferenční techniku podle vašich specifických požadavků. Místnosti mají denní světlo s možností zatemnění. V letním období je k občerstvení hojně využívána terasa hotelu, z které je překrásný výhled do okolní přírody a na Lipenské jezero. V chladném období je velice populární příjemné posezení u plápolajícího krbu, který je umístěn přímo před barovým pultem.

Celoroční provoz restaurace nabízí českou a mezinárodní kuchyni včetně výběru krajových a kulinářských specialit. V letním období je otevřena letní terasa s možností grilování.

Hotelový komplex Na jezeře nabízí celoročně využití relaxačního a sportovního zázemí. Přímo v hotelu je vybavená fitness tělocvična s posilovacími stroji na zvýšení či udržení fyzické kondice. K relaxaci je k dispozici sauna s ochlazovacím prostorem a místnost pro odpočinek a uvolnění. Hostům jsou na objednávku zabezpečovány různorodé dílčí nebo celkové masáže. Pro radost a zábavu lze využít stolní tenis a biliár. Venkovní sportovní areál nabízí univerzální hřiště pro odbíjenou, košíkovou nebo nohejbal či malou kopanou. Dva tenisové kurty s umělým povrchem Lano Wimbledon je možné podle počasí využívat celoročně.


 

 

Poskytované služby

Zadejte poptávku

Vyberte lokalitu

Termín

Počet osob

Počet pokojů

Kontaktní jméno

Firma

Email

Telefon

Poznámky a dotazy

Kontaktní informace

Adresa:

Hotel Na jezeře***
Jenišov u Lipna
382 26 Horní Planá

Kontakty:

T: 420 212 240 792
E:  email

 


View Larger Map

 

Rozdělení krajůPartnerské odkazy

logoProvozovatel portálu nepřebírá žádnou odpovědnost za případné poškození některého vloženého subjektu zde uveřejněnou prezentací. Všechny texty, fotografie a další informace o subjektu jsou dodány přímo zástupcem subjektu či doplněny o materiály z jeho oficiálních webových stránek, na základě následného schválení prezentace zástupcem prezentovaného zařízení. Veškerý obsah na tomto portálu není povoleno kopírovat a uveřejňovat bez písemného povolení Provozovatele. © 2009 - 2011.