EA Hotel Crystal Palace****

Hlavní město Praha

Moderní hotel situovaný v malé klidné uličce v samém srdci Prahy, jen pár kroků od Václavského náměstí. Díky této výhodné poloze je hotel vyhledávaným místem pobytu nejen pro obchodní a kongresovou klientelu, ale i pro turistické pobyty.

Elegantně zařízené klimatizované pokoje skýtají maximální komfort a jsou vybaveny LCD TV/SAT, telefony s přímou provolbou, vysokorychlostním připojením k internetu, minibary a bezpečnostními schránkami. Všechny pokoje mají koupelnu se sprchou nebo vanou a vysoušečem vlasů. Hotel nabízí celkem 66 pokojů.

Hotel disponuje plně klimatizovaným konferenčním sálem s maximální kapacitou 60 osob. V konferenční místnosti je k dispozici bezdrátové připojení na internet, přístup je bezbarierový a místnost má denní světlo.

Po náročném dni či dlouhé procházce Prahou nabízíme našim hostům odpočinek v ozvučeném Relaxačním centru se saunou, dvěma odpočinkovými lehátky a vyhřívanou lavicí. V sauně jsou k dispozici dvě sprchy, ručníky, župany a uzamykatelné skříňky..Poskytované služby

Zadejte poptávku

Vyberte lokalitu

Termín

Počet osob

Počet pokojů

Kontaktní jméno

Firma

Email

Telefon

Poznámky a dotazy

Kontaktní informace

Adresa:

EA Hotel Crystal Palace****
Malá Štěpánská 17
120 00 Praha 2

Kontakty:

T: 420 212 240 792
E:  email

 


Zvětšit mapu

Rozdělení krajůPartnerské odkazy

logoProvozovatel portálu nepřebírá žádnou odpovědnost za případné poškození některého vloženého subjektu zde uveřejněnou prezentací. Všechny texty, fotografie a další informace o subjektu jsou dodány přímo zástupcem subjektu či doplněny o materiály z jeho oficiálních webových stránek, na základě následného schválení prezentace zástupcem prezentovaného zařízení. Veškerý obsah na tomto portálu není povoleno kopírovat a uveřejňovat bez písemného povolení Provozovatele. © 2009 - 2011.