EA Hotel Downtown****

Hlavní město Praha

Nově otevřený luxusní hotel se nachází v samém srdci hlavního města Prahy, jen pár minut chůze od hlavního boulevardu - Václavského náměstí.

Pětipatrový prosluněný hotel nabízí ubytování v 59 elegantních a plně klimatizovaných pokojích. Náročnějším klientům nabízíme ubytování ve velkých junior suite. Hotel poskytuje nekuřácké a kuřácké pokoje. V každém pokoji je velký pracovní stůl, pohodlné židle a křesla, skříň, kufr box, LCD televize se satelitními programy, telefon s přímou provolbou, vysokorychlostní připojení k internetu, minibar, bezpečnostní schránka a koupelna se sprchovým koutem a vysoušečem vlasů. 

Pro obchodní a business klientelu je připraven plně klimatizovaný konferenční sál a menší salonek s běžnou konferenční technikou a vysokorychlostním připojením k internetu. Na přání klienta zajistíme konferenční techniku podle specifických požadavků. Konferenční sál má denní světlo s možností zatemnění. U sálu je malý oddělený salonek, který je využíván pro nerušené občerstvení účastníků. Maximální kapacita 65 osob nabízí variabilní uspořádání pro různé konference, jednání, školení, soukromé nebo společenské akce. Salonek s kapacitu do 25 osob s denním světlem je ideální pro soukromá obchodní jednání.

Po náročném dni je našim hostům pro chvíle odpočinku, oddechu a uvolnění k dispozici hotelové relax centrum se saunou, 2 whirlpooly a odpočívacími lehátky. Ve whirlpoolech mohou společně relaxovat až 4 osoby. Romantické prostředí s novodobými vitrážemi v oknech, intimním osvětlením a hudbou vytvářejí ideální prostředí pro regeneraci těla a duše. Na přání hostů zajistíme občerstvení.Poskytované služby

Zadejte poptávku

Vyberte lokalitu

Termín

Počet osob

Počet pokojů

Kontaktní jméno

Firma

Email

Telefon

Poznámky a dotazy

Kontaktní informace

Adresa:

EA Hotel Downtown
Žitná 53
110 0 Praha 1

Kontakty:

T: 420 212 240 792
E:  email

 


Zvětšit mapu

Rozdělení krajůPartnerské odkazy

logoProvozovatel portálu nepřebírá žádnou odpovědnost za případné poškození některého vloženého subjektu zde uveřejněnou prezentací. Všechny texty, fotografie a další informace o subjektu jsou dodány přímo zástupcem subjektu či doplněny o materiály z jeho oficiálních webových stránek, na základě následného schválení prezentace zástupcem prezentovaného zařízení. Veškerý obsah na tomto portálu není povoleno kopírovat a uveřejňovat bez písemného povolení Provozovatele. © 2009 - 2011.