EA Hotel Embassy****

Hlavní město Praha

EA Hotel Embassy je nově otevřený čtyřhvězdičkový hotel, umístěný ve zrekonstruované novorenesanční budově, jejíž historie sahá až do roku 1880. Moderní hotel se nachází v klidné lokalitě centra Prahy, nedaleko hlavní turistické třídy.

Hotel ve stylu Art Deco má 5 podlaží s prostorným schodištěm s bezpečnostními a protipožárními prvky. Svým klientům nabízí ubytování v 41 pokojích, které jsou zařízeny elegantním nábytkem ve stylu Art Deco. Pro náročné klienty máme připraveny 4 juinior suite a 1 suite.

Pro obchodní a business klientelu je v hotelu k dispozici plně klimatizovaný konferenční sál s maximální kapacitou 50 osob a bezbariérovým přistupem. V konferenčním sále je k dispozici vysokorychlostní připojení k internetu a běžná konferenční technika. Rádi pro Vás zajistíme konferenční techniku podle specifických požadavků klienta. Konfereční sál má denní světlo s možností zatemnění. Nabízí variabilní uspořádání konferenčních, jednacích a školících akcí až pro 50 účastníků. Ze sálu je přímý vstup do hotelového atria s možností venkovního posezení. Pro menší společnost nabízíme k jednání pokoj kategorie suite, který je situovaný v nejvyšším 5. patře hotelu. Jednací místnost je více jak 8 metrů dlouhá a nabízí prostor až pro 12 osob

Příjemné a intimní prostřední hotelového wellness centra nabízí saunu, whirlpool, Kneippovy lázně a vyhřívanou lavici. Hostům jsou k dispozici osušky a župany. Na přání hostů zajistíme nápoje a lehké občerstvení z Lobby Baru.Poskytované služby

Zadejte poptávku

Vyberte lokalitu

Termín

Počet osob

Počet pokojů

Kontaktní jméno

Firma

Email

Telefon

Poznámky a dotazy

Kontaktní informace

Adresa:

EA Hotel Embassy
Petrská 31
110 00 Praha 1

Kontakty:

T: 420 212 240 792
E:  email

 


Zvětšit mapu

Rozdělení krajůPartnerské odkazy

logoProvozovatel portálu nepřebírá žádnou odpovědnost za případné poškození některého vloženého subjektu zde uveřejněnou prezentací. Všechny texty, fotografie a další informace o subjektu jsou dodány přímo zástupcem subjektu či doplněny o materiály z jeho oficiálních webových stránek, na základě následného schválení prezentace zástupcem prezentovaného zařízení. Veškerý obsah na tomto portálu není povoleno kopírovat a uveřejňovat bez písemného povolení Provozovatele. © 2009 - 2011.