EA Hotel Juliš****

Hlavní město Praha

EA Hotel Juliš **** se nachází v dolní části Václavského náměstí s výhledem na jeho obchodní a společenskou část a ze zadní strany do klidné a tiché Františkánské zahrady. Hotel, pojmenovaný po původním majiteli, je zapsán na seznamu českých kulturních památek.

V nedávné minulosti prošel náročnou rekonstrukcí a dnes nabízí celkem 72 apartmánů od třetího do devátého patra hotelové budovy. Hotelové pokoje a apartmány jsou vybaveny kuchyňským koutem s dvouvařičem, rychlovarnou konvicí, mikrovlnou troubou, ledničkou a myčkou. Všechny apartmány mají kabelové připojení k vysokorychlostnímu internetu, SAT-TV, telefon, vysoušeč vlasů, jídelní stůl a trezor.

V hotelu jsou k dispozici 2 konferenční salonky pro 54 a 23 osob divadelním uspořádáním. Oba salonky se nacházejí v těsné blízkosti restaurace, která pro účastníky připravuje různé varianty občerstvení a coffee breaků. V případě příznivého počasí lze přestávky s občerstvením uspořádat na venkovní terase. Konferenční salonky jsou plně klimatizovány a zařízeny moderní konferenční technikou.

Přímo v hotelu je vybudované prestižní Wellness a fitness centrum World Class (za poplatek) s mnoha cvičebními stroji, osobními trenéry a maséry specialisty. Hotel nabízí i vnitřní bazén, který je otevřen denně až do půlnoci.

 Poskytované služby

Zadejte poptávku

Vyberte lokalitu

Termín

Počet osob

Počet pokojů

Kontaktní jméno

Firma

Email

Telefon

Poznámky a dotazy

Kontaktní informace

Adresa:

EA Hotel Juliš ****
Václavské nám. 22
110 00 Praha 1

Kontakty:

T: 420 212 240 792/span>
E:  email

 


Zvětšit mapu

Rozdělení krajůPartnerské odkazy

logoProvozovatel portálu nepřebírá žádnou odpovědnost za případné poškození některého vloženého subjektu zde uveřejněnou prezentací. Všechny texty, fotografie a další informace o subjektu jsou dodány přímo zástupcem subjektu či doplněny o materiály z jeho oficiálních webových stránek, na základě následného schválení prezentace zástupcem prezentovaného zařízení. Veškerý obsah na tomto portálu není povoleno kopírovat a uveřejňovat bez písemného povolení Provozovatele. © 2009 - 2011.