EA Hotel Populus***

Hlavní město Praha

EA Hotel Populus*** se nachází v klidné pražské čtvrti Žižkov, která je velmi dobře dostupná z centra. Umístění hostům zaručuje klid a pohodu. Hosté mohou ke své rekreaci využívat příjemnou, prostornou zahradu umístěnou mezi dvěma budovami EA Hotelu Populus***

EA Hotel Populus*** nabízí pohodlné ubytování v 77 moderně zařízených pokojích s celkovou kapacitou 222 lůžek. Ubytování je vhodné zejména pro firemní klientelu.

Kapacita konferenčních místností umožňuje uspořádání velkých firemních akcí, ale i menších společenských událostí rodinného charakteru. Variabilní Konferenční sál s maximální kapacitou 140 osob, rozdělitelný mobilní stěnou. Flexibilita sálů umožňuje prezentaci automobilu přímo v sále. K akcím lze využít také hotelovou zahradu (tato varianta je zvláště oblíbená pro společenské akce – například svatby.

Pro občerstvení hostů je k dispozici hotelová restaurace s kapacitou až 100 míst.
Poskytované služby

Zadejte poptávku

Vyberte lokalitu

Termín

Počet osob

Počet pokojů

Kontaktní jméno

Firma

Email

Telefon

Poznámky a dotazy

Kontaktní informace

Adresa:

EA Hotel Populus***
U staré cihelny 2182/11
130 00 Praha 3

Kontakty:

T:  420 722 191 392
E:  email

 

Rozdělení krajůPartnerské odkazy

logoProvozovatel portálu nepřebírá žádnou odpovědnost za případné poškození některého vloženého subjektu zde uveřejněnou prezentací. Všechny texty, fotografie a další informace o subjektu jsou dodány přímo zástupcem subjektu či doplněny o materiály z jeho oficiálních webových stránek, na základě následného schválení prezentace zástupcem prezentovaného zařízení. Veškerý obsah na tomto portálu není povoleno kopírovat a uveřejňovat bez písemného povolení Provozovatele. © 2009 - 2011.