Ramada Airport Hotel Prague****

Hlavní město Praha

Moderně zařízený hotel se nachází na letišti Praha Ruzyně. Svou polohou, rozsahem a vysokým standardem poskytovaných služeb je hotel ideální pro obchodní cesty, krátkodobé pobyty a tranzitní ubytování.  

Návštěvníkům hotelu nabízíme ubytování v 56 moderně zařízených pokojích. Všechny pokoje jsou vybaveny vysoce funkčními protihlukovými okny, která garantují tichý a klidný pobyt. Ubytování nabízíme v plně klimatizovaných pokojích s pohodlnými zdravotními matracemi, zatemňovacími závěsy, telefonem s přímou volbou, televizí se satelitními programy, trezorem, minibarem a WiFi - bezdrátovým připojením na Internet. Podle typu pokoje je hostu k dispozici sprchový kout nebo vana, velké zrcadlo a vysoušeč vlasů. Pro bezpečnost hostů je v pokojích instalován příruční tresor, vstupní dveře jsou opatřeny bezpečnostním kartovým systémem. Celý hotel je bezbariérový. 

Díky své poloze v bezprostřední blízkosti mezinárodního letiště Praha - Ruzyně je hotel ideálním místem pro obchodní schůzky a firemní jednání. Pro tyto účely je hotel vybaven třemi salonky s maximální kapacitou 30 osob. Salonek I. sousedící s recepcí je svým celkovým uspořádáním stolů do tvaru U, denním světlem, zatemňovacími závěsy a výhledem na letištní plochu vhodný pro firemní prezentace a školení spojenými s projekcí. Salonek II. s maximální kapacitou 12 osob se nachází vedle hotelové restaurace a svou velikostí a útulným vzhledem je vhodný pro menší obchodní jednání. Salonek má denní světlo se zatemňovacími závěsy. Salonek III. s maximální kapacitou 8 osob je svým typem a uspořádáním vhodný pro krátkodobé obchodní schůzky. Salonek nemá denní světlo. Všechny Salonky jsou vybaveny nejmodernější audiovizuální technikou a bezdrátovým internetovým připojením. Na přání klienta zajistíme speciální konferenční techniku. Pro větší konference, prezentace a různé společenské akce nabízíme svým hostům možnost využití hotelové restaurace s maximální kapacitou 120 osob.

Moderně zařízená hotelová restaurace s kapacitou 50 míst zve návštěvníky k občerstvení a příjemnému posezení po celý den.Poskytované služby

Zadejte poptávku

Vyberte lokalitu

Termín

Počet osob

Počet pokojů

Kontaktní jméno

Firma

Email

Telefon

Poznámky a dotazy

Kontaktní informace

Adresa:

Ramada Airport Hotel Prague****
K letišti 25 a/ 1067
160 00 Praha 6

Kontakty:

T: 420 212 240 792
E:  email

 


Zvětšit mapu

Rozdělení krajůPartnerské odkazy

logoProvozovatel portálu nepřebírá žádnou odpovědnost za případné poškození některého vloženého subjektu zde uveřejněnou prezentací. Všechny texty, fotografie a další informace o subjektu jsou dodány přímo zástupcem subjektu či doplněny o materiály z jeho oficiálních webových stránek, na základě následného schválení prezentace zástupcem prezentovaného zařízení. Veškerý obsah na tomto portálu není povoleno kopírovat a uveřejňovat bez písemného povolení Provozovatele. © 2009 - 2011.