Ramada Prague City Centre****

Hlavní město Praha

Hotel Ramada je díky exkluzivní poloze ideálním místem pro pořádaní školení, prezentací, obchodních schůzek a dalších akcí v konferenčních prostorech. Citlivě zrekonstruované prostorné pokoje lákají svěžím moderním designem, pohodlným vybavením a především ideální polohou v historickém a zároveň atraktivním obchodním centru Prahy. Nejznámější kulturní a historické památky, muzea, obchody, restaurace a další atraktivity naleznete jen několik minut chůze od hotelu.

Hotel nabízí pohodlné ubytování v 89 vkusně zařízených pokojích, 9 apartmánech a 1 pokoji pro tělesně postižené hosty. Pokoje se nacházejí nacházejí v šesti patrech tří propojených budov nazvaných podle slavných operních děl - Aida, Bohema a Carmen. Pokoje mají buď nádherný výhled na Václavské náměstí nebo do uzavřeného dvora avšak všechny zaručují klidný spánek a pobyt.

Díky své skvělé poloze, v centru města, je hotel ideálním místem pro konání obchodních schůzek, seminářů, školení a tiskových konferencí. Kromě salónku Symphony pro 30 osob je možné využít 5 samostatných salónků pro maximálně 8 osob a případně restaurace s kapacitou až 50 osob. V místnostech je možné zajistit konferenční techniku dle Vašich požadavků (TV, video, flipchart, overhead, dataprojektor, atd.). Společné prostory hotelu a salónky jsou pokryty bezdrátovým připojením k internetu Hot-Spot.  


 Poskytované služby

Zadejte poptávku

Vyberte lokalitu

Termín

Počet osob

Počet pokojů

Kontaktní jméno

Firma

Email

Telefon

Poznámky a dotazy

Kontaktní informace

Adresa:

Ramada Prague City Centre
Václavské náměstí 41
110 00 Praha 1

Kontakty:

T:  420 212 240 792
E:  email

 


Zvětšit mapu

Rozdělení krajůPartnerské odkazy

logoProvozovatel portálu nepřebírá žádnou odpovědnost za případné poškození některého vloženého subjektu zde uveřejněnou prezentací. Všechny texty, fotografie a další informace o subjektu jsou dodány přímo zástupcem subjektu či doplněny o materiály z jeho oficiálních webových stránek, na základě následného schválení prezentace zástupcem prezentovaného zařízení. Veškerý obsah na tomto portálu není povoleno kopírovat a uveřejňovat bez písemného povolení Provozovatele. © 2009 - 2011.