EA Hotel Sonata****

Hlavní město Praha

Luxusní čtyřhvězdičkový hotel umístěný v samotném centru města jen pár kroků od Václavského náměstí poskytuje svým hostům ideální zázemí pro jejich spokojený a poklidný pobyt v Praze.

Svým hostům nabízí ubytování v 55 moderně a pohodlně zařízených pokojích (50 dvoulůžkových pokojů, 4 třílůžkové pokoje a 1 bezbariérový pokoj), které jsou vybaveny LCD TV/SAT, telefonem s přímou provolbou, vysokorychlostním připojením k internetu, minibarem a bezpečnostní schránkou ocení nejen turistická, ale také náročnější obchodní klientela. 

Hotel Sonata nabízí konferenční prostory pro pořádání soukromých i firemních oslav, konferencí, seminářů a školení. Konferenční sál je situován v suterénu hotelu v původním rekonstruovaném sklepním prostoru. Dobové sklepní oblouky s původním cihlovým zdivem navozují impozantní atmosféru. Unikátně řešené osvětlení a klimatizace zaručují příjemné pracovní, ale i oddychové prostředí s ohledem na konanou akci. V konferenčním sále lze pořádat firemní školící akce, přednášky nebo semináře. K dispozici je bezplatné připojení na internet, zapůjčit lze data projektor, plátno, flipchart, televizi, DVD, video a zajistit ozvučení nebo překladatelské služby.

Po náročném pracovní dni nebo dlouhých procházkách romantickou Prahou nabízíme našim hostům možnost využití hotelového relax centra s vířivou vanou a saunou. Účelně přizpůsobené prostory centra včetně barevného sladění a vybavení zaujmou hned při vstupu do těchto relaxačních prostor. Velká masážní vana s několika nastavitelnými tryskami poskytne tělu prohřátí a masáž s bublinkovým efektem. Infračervený tepelný systém sauny je vhodný pro každého z důvodu suchého regulovatelného tepla. V hotelové recepci hostům poskytujeme možnost zapůjčení županů a hygienických potřeb včetně náhradních ručníků.
Poskytované služby

Zadejte poptávku

Vyberte lokalitu

Termín

Počet osob

Počet pokojů

Kontaktní jméno

Firma

Email

Telefon

Poznámky a dotazy

Kontaktní informace

Adresa:

EA Hotel Sonata
Sokolská 68
120 00 Praha 2

Kontakty:

T:  420 722 191 392
E:  email

 


Zvětšit mapu

Rozdělení krajůPartnerské odkazy

logoProvozovatel portálu nepřebírá žádnou odpovědnost za případné poškození některého vloženého subjektu zde uveřejněnou prezentací. Všechny texty, fotografie a další informace o subjektu jsou dodány přímo zástupcem subjektu či doplněny o materiály z jeho oficiálních webových stránek, na základě následného schválení prezentace zástupcem prezentovaného zařízení. Veškerý obsah na tomto portálu není povoleno kopírovat a uveřejňovat bez písemného povolení Provozovatele. © 2009 - 2011.