Hotel Relax****

Jihočeský kraj

EuroAgentur Hotel Relax**** se nachází v turisticky atraktivní oblasti v blízkosti přehrady Lipno. Dolní Vltavice je místní část obce Černá v Pošumaví v okrese Český Krumlov. Nachází se na levém břehu Lipna v nadmořské výšce 723 m. Jedná se o zbytek původního městečka, jehož většina byla zatopena vodní nádrží.

Hotel Relax poskytuje nadstandardní ubytování v celkem 30 pokojích a 2 apartmánech. Všechny pokoje jsou dvoulůžkové, z nichž 14 pokojů má balkon s přímým výhledem na Lipenskou přehradu. V moderních prostorných dvoulůžkových pokojích je hostům k dispozici LCD televize, minibar, pokojový trezor, LAN připojení k internetu (kabel na požádání v recepci), pracovní stůl, telefon s přímou provolbou. Koupelny jsou vybaveny sprchovými kouty a vysoušeči vlasů.

Hotel disponuje jednacím salonkem, hotelovým parkovištěm a kongresovým sálem pro více než 100 osob. Dále nabídneme hostům v hotelovém komplexu multifunkční hřiště a cykloservis s půjčovnou kol.


 

 

Poskytované služby

Zadejte poptávku

Vyberte lokalitu

Termín

Počet osob

Počet pokojů

Kontaktní jméno

Firma

Email

Telefon

Poznámky a dotazy

Kontaktní informace

Adresa:

Hotel Relax****
Dolní Vltavice 44
382 23 Černá v Pošumaví

Kontakty:

T:  420 212 240 792
E:  email

 View Larger Map

 

Rozdělení krajůPartnerské odkazy

logoProvozovatel portálu nepřebírá žádnou odpovědnost za případné poškození některého vloženého subjektu zde uveřejněnou prezentací. Všechny texty, fotografie a další informace o subjektu jsou dodány přímo zástupcem subjektu či doplněny o materiály z jeho oficiálních webových stránek, na základě následného schválení prezentace zástupcem prezentovaného zařízení. Veškerý obsah na tomto portálu není povoleno kopírovat a uveřejňovat bez písemného povolení Provozovatele. © 2009 - 2011.