EA Hotelový resort SEN ****

Středočeský kraj

EA Hotelový resort SEN je vyhledávaným místem pro konání kongresů, školení, jednání, ale také team-buildingových akcí, uměleckých výstav, plesů i svateb. Konferenční místnosti, klidné prostředí, perfektní služby, moderní technika, sportovní a relaxační centrum a výborná dopravní dostupnost z Prahy i Brna jsou hlavní přednosti EA Hotelového resortu SEN.

Romantický EA Hotelový resort SEN nabízí pohodlné a elegantní ubytování ve 48 hotelových pokojích a apartmá. Dalších 12 pokojů je k dispozici v přilehlé EA Hotel SEN Depandance***. Pro náročné klienty jsou připravena mezonetová apartmá s přijímacím salónem, šatnou a ložnicí.

Šest klimatizovaných salónků uspokojí i ty nejnáročnější klienty a dovolí uspořádat akce všeho druhu. K zapůjčení je moderní technické vybavení včetně dataprojektorů, ozvučení, osvětlení i stylový nábytek. Profesionální tým EA Hotelového resortu SEN připraví svým klientům akce na klíč včetně výzdoby a zajištění externích služeb. Největší konferenční místností v EA Hotelovém resortu SEN je Kongresový sál, který má rozlohu 195 m2 a pojme až 200 osob. Díky jedinečné akustice se zde často konají akce s hudebním doprovodem, plesy, ale také slavnostní večeře a oslava významných jubileí.

Hotelová restaurace s letní zahradní terasou a uzavřeným salónkem nabízí klidné posezení, perfektní servis a široký výběr české i mezinárodní kuchyně. Restaurace má kapacitu 85 osob, salónek 45 osob. Zahradní Swiss restaurant s otevřeným krbem se nachází v krásném prostředí zámecké zahrady vedle venkovního bazénu. V letních měsících je možné pořádat barbecue a garden party, prostor je také využíván pro módní přehlídky a koncerty. Restaurace má kapacitu 180 osob, pro rauty pak 350.

Hosté EA Hotelového resortu SEN mohou využít plně vybavené sportovní a relaxační centrum, včetně dvou bazénů, vířivky, sauny, fitness a squashových kurtů. V hotelovém resortu je také možné půjčit si kola anebo si zahrát billiard, pétanque a šipky. Součástí je také vybavená posilovna a půjčovna sportovních potřeb (tenis, squash, volejbal)


 

 

Poskytované služby

Zadejte poptávku

Vyberte lokalitu

Termín

Počet osob

Počet pokojů

Kontaktní jméno

Firma

Email

Telefon

Poznámky a dotazy

Kontaktní informace

Adresa:

EA Hotelový resort SEN
Malostranská 344
251 66 Senohraby

Kontakty:

T:  420 212 240 792
E:  email

 


 

Rozdělení krajůPartnerské odkazy

logoProvozovatel portálu nepřebírá žádnou odpovědnost za případné poškození některého vloženého subjektu zde uveřejněnou prezentací. Všechny texty, fotografie a další informace o subjektu jsou dodány přímo zástupcem subjektu či doplněny o materiály z jeho oficiálních webových stránek, na základě následného schválení prezentace zástupcem prezentovaného zařízení. Veškerý obsah na tomto portálu není povoleno kopírovat a uveřejňovat bez písemného povolení Provozovatele. © 2009 - 2011.