EA Hotel Tereziánský dvůr****

Královehradecký kraj

Hotel se nachází v klidné části města v bezprostředním sousedství historického centra Hradce Králové, nedaleko řeky Orlice. Ulice Jana Koziny patří do turistického okruhu zvaného "Pevnost" z období baroka, kde jsou do dnešních dní zachovány pozůstatky historických hradeb.

Celkem 80 plně klimatizovaných pokojů s luxusním designem v elegantní kombinaci červené, černé, zlaté a bílé barvy, poskytne ubytování až 147 hostům v jednolůžkových pokojích až po prostorné apartmány s vlastní saunou - privátní wellness.

Chloubou EA Hotelu Tereziánský dvůr je kongresový sál na ploše 264 m2 s kapacitou až 250 osob, který je vybaven nejžádanější kongresovou technikou a lze jej rozdělit na dvě části posuvnou variabilní zvukotěsnou stěnou. Dále hotel nabízí dva menší salonky s kapacitou do 40 osob.

Hotelový komplex poskytuje svým hostům prostornou restauraci s vnitřní kapacitou do 80 osob, dva bary, kavárnu a velkou vyhlídkovou terasu po téměř celém obvodu restaurace.

Hotel poskytuje klientům decentně laděný prostor wellness služeb umístněných v přízemí hlavní budovy. Wellness prostor je rozdělený do třech tematicky oddělených místností - šaten, bazénu a odpočinkové místnosti.


 

 

Poskytované služby

Zadejte poptávku

Vyberte lokalitu

Termín

Počet osob

Počet pokojů

Kontaktní jméno

Firma

Email

Telefon

Poznámky a dotazy

Kontaktní informace

Adresa:

Hotel Tereziánský dvůr****
Jana Koziny 336
500 00 Hradec Králové

Kontakty:

T:  420 212 240 792
E:  email

 View Larger Map

 

Rozdělení krajůPartnerské odkazy

logoProvozovatel portálu nepřebírá žádnou odpovědnost za případné poškození některého vloženého subjektu zde uveřejněnou prezentací. Všechny texty, fotografie a další informace o subjektu jsou dodány přímo zástupcem subjektu či doplněny o materiály z jeho oficiálních webových stránek, na základě následného schválení prezentace zástupcem prezentovaného zařízení. Veškerý obsah na tomto portálu není povoleno kopírovat a uveřejňovat bez písemného povolení Provozovatele. © 2009 - 2011.