Hotel U Kata***

Středočeský kraj

Příjemné a ničím nerušené ubytování v Kutné Hoře naleznou hosté v našem rodinném EA Hotelu U Kata, který se nachází v těsné blízkosti dochovalých středověkých hradeb s proslulou Katovou brankou, kudy vcházel mistr kat konat svou práci.

Hotel nabízí ubytování ve 45 standardně zařízených pokojích s celkovou kapacitou 97 hostů. Klidné pohodové pokoje s masivním stylovým nábytkem poskytují příjemný odpočinek a uvolnění. V pokojích s vlastním sociálním zařízením jsou k dispozici barevné satelitní televize s teletextem, WiFi připojení k internetu a trezor.

Prostor středověké krčmy restaurace U KATA je možné využít i pro společenská setkání, firemní a rodinné oslavy, svatby, či jiné druhy zábavy. Na přání zajistíme obsluhu v dobových kostýmech, nezapomenutelné vystoupení kata Mydláře, šermíře, břišní tanečnice, plivače ohně nebo kejklíře, doprovázené živou středověkou hudbou.

Restaurace nabízí i prostor nekuřáckého salonku pro 40 osob, určený pro nejrůznější využití. V salonku je zavedeno bezplatné Wi-Fi připojení k internetu. Za příjemného počasí je otevřeno zahradní posezení s oblíbeným grilováním a rožněním.

Hotel U Kata má jako jediný v Kutné Hoře wellness centrum nabízející oázu klidu a pohody. Přijďte si odpočnout a relaxovat do hotelového wellness centra, kde na Vás čekají sauny, whirpool, masáže či zážitek a relax v podobě originálních pivních lázní.


 

 

Poskytované služby

Zadejte poptávku

Vyberte lokalitu

Termín

Počet osob

Počet pokojů

Kontaktní jméno

Firma

Email

Telefon

Poznámky a dotazy

Kontaktní informace

Adresa:

Hotel U Kata***
Uhelná 596
284 01 Kutná Hora

Kontakty:

T:  420 212 240 792
E:  email

 View Larger Map

 

Rozdělení krajůPartnerské odkazy

logoProvozovatel portálu nepřebírá žádnou odpovědnost za případné poškození některého vloženého subjektu zde uveřejněnou prezentací. Všechny texty, fotografie a další informace o subjektu jsou dodány přímo zástupcem subjektu či doplněny o materiály z jeho oficiálních webových stránek, na základě následného schválení prezentace zástupcem prezentovaného zařízení. Veškerý obsah na tomto portálu není povoleno kopírovat a uveřejňovat bez písemného povolení Provozovatele. © 2009 - 2011.