Rezidence Club Canada

Jihočeský kraj

Rezidence Club Canada nabízí ubytování v nových, moderně zařízených apartmánech s panoramatickým výhledem na lipenské jezero a Šumavské kopce. Lipno je vyjímečné svou přírodou ve spojení s možností sportu a kultury a blízkostí významných historických památek (Český Krumlov - UNESCO, hrad Rožmberk, zámek Hluboká). Vše je na dosah, přitom ale zůstáváte obklopeni krásnou a nedotčenou přírodou. Lipno v jižních čechách je jedním z nejoblíbenějších cílů pro dovolenou domácích i zahraničních návštěvníků.

K dispozici jsou kompletně vybavené prostorné apartmány pro 2 až 4 osoby. Součástí každého apartmánu je vybavená kuchyňka, ložnice (apartmány pro 4 osoby disponují oddělenou ložnicí), koupelna s WC a sprchovým koutem, satelitní LCD televize. Pro ubytované hosty je navíc v celém areálu k dispozici bezdrátový Wi-Fi internet. Většina moderně vybavených apartmánů Vás zaručeně uchvátí svým krásným výhledem s terasy či balkónu, který Vám navodí dokonalý pocit odpočinku.

Pro Vaši společnost zajistíme firemní akce společně s týmem profesionálů a našich partnerů vše k maximální Vaší spokojenosti a splníme Vaše požadavky za skutečně přijatelné ceny s respektem na Váš finanční limit. Pro Vaše konferenční akce je připravena kompletně vybavená konferenční místnost s kapacitou 40 osob. Využít můžete samozřejmě i prostory naší kavárny s přilehlou terasou.

Provoz naší kavárny Lipno je uzpůsoben jak pro ranní stravování v podobě snídaní, denní občerstvení čerstvě připravovanými bagetami, saláty a dalšími pochutinami, ale taky i pro večerní posezení. Kapacita kavárny je padesát osob plus krásně prosluněná terasa s nádherným výhledem, který Vám dodá pocit dokonalého odpočinku.

Moderně vybavené Reebok sportovní studio je zcela bezpečné a moderní technologie dovoluje užívání sportovního studia všem věkovými kategoriím. Reebok studio zahrnuje nástroje pro cvičení Pilates, Jógy, Aerobicu, ale také klasické činky na posilování. Pro chvíle odpočinku a obnovení vnitřních sil jsou pro Vás připraveny různé druhy masáží (klasická sportovní masáž, baňkování, masáž lávovými kameny). V naší Rezidenci je pro ubytované k dispozici také sauna pro 6 až 8 osob, šatny a sprchy. Sauna je k dispozici jak klasická finská tak i parní pro jemnější zátěž organismu.


 

 

 

Poskytované služby

Zadejte poptávku

Vyberte lokalitu

Termín

Počet osob

Počet pokojů

Kontaktní jméno

Firma

Email

Telefon

Poznámky a dotazy

Kontaktní informace

Adresa:

Rezidence Club Canada
Lipno nad Vltavou 25
382 78 Lipno nad Vltavou

Kontakty:

T:  420 212 240 792
E:  email

>

 


Zvětšit mapu

 

Rozdělení krajůPartnerské odkazy

logoProvozovatel portálu nepřebírá žádnou odpovědnost za případné poškození některého vloženého subjektu zde uveřejněnou prezentací. Všechny texty, fotografie a další informace o subjektu jsou dodány přímo zástupcem subjektu či doplněny o materiály z jeho oficiálních webových stránek, na základě následného schválení prezentace zástupcem prezentovaného zařízení. Veškerý obsah na tomto portálu není povoleno kopírovat a uveřejňovat bez písemného povolení Provozovatele. © 2009 - 2011.