Dobrá Chata

Jihočeský kraj

Rodinný hotel leží v rekreačním a sportovním areálu Zadov-Churáňov u sjezdovky a lesa. V okolí jsou cyklistické a běžecké trasy. Chata byla postavena 1928 a v roce 2015 proběhla rekonstrukce. K hotelu patří rozlehlá zahrada a hřiště. Hotel se nachází u lesa a má vlastní zahradu s hřištěm. Okolí je velice vhodné pro team buildingové akce (lyžování, běžky, hry v přírodě, jízda na koni a další).

Kapacita objektu je 45 lůžek, včetně přistýlek 53. Pokoje mají vlastní sociální zařízení, vysoušeč vlasů, SATTV.

K dispozici je salonek 42m2 s denním světlem, rozměry 10,5x4m. K dispozici je velká TV s LCD monitorem na propojení s PC. Celoročně otevřena restaurace s domácí kuchyní a kapacitou 45 osob. Nová sauna a masáže, lyžárna/kolárna se sušáky obuvi, skřínky na sportovní vybavení a dětská herna. Snadný přístup k hotelu s vlastním parkovištěm.


 

 

 

Poskytované služby

Zadejte poptávku

Vyberte lokalitu

Termín

Počet osob

Počet pokojů

Kontaktní jméno

Firma

Email

Telefon

Poznámky a dotazy

Kontaktní informace

Adresa:

Dobrá Chata
Zadov 312
384 73 Stachy

Kontakty:

T:  420 388 428 204
E:  email
W:  web

>

 

 

Rozdělení krajůPartnerské odkazy

logoProvozovatel portálu nepřebírá žádnou odpovědnost za případné poškození některého vloženého subjektu zde uveřejněnou prezentací. Všechny texty, fotografie a další informace o subjektu jsou dodány přímo zástupcem subjektu či doplněny o materiály z jeho oficiálních webových stránek, na základě následného schválení prezentace zástupcem prezentovaného zařízení. Veškerý obsah na tomto portálu není povoleno kopírovat a uveřejňovat bez písemného povolení Provozovatele. © 2009 - 2016.