Penzion Holenský Dvůr***

Jihočeský kraj

Penzion Holenský dvůr se nachází v kouzelné jihočeské přírodě s rybníky, bohatými lesy a řadou pamětihodností, nedaleko od Jindřichova Hradce. Nově rekonstruovaný rozložitý Černínský dvorec ležící osamoceně u rybníku Velká Holná a u Jemčinské obory.

Ubytovací kapacita je 170 lůžek ve velmi příjemných hotelových pokojích.
Můžete si vybrat z několika typů pokojů a apartmánů. Všechny pokoje mají standardně sociální zařízení, TV a apartmány jsou navíc vybaveny ledničkou.

Našim klientům nabízíme kapacitu 85 míst ve dvou sálech. Kongresový sál disponuje až 60 místy, 25 míst najdete v salonku Krbovna. Denní světlo stejně jako možnost zatemnění jsou samozřejmostí.
Standardem je cateringový servis dle přání klientů.

Stravování je zajištěno v restauraci s celodenním provozem s kapacitou 160 míst a bohatým výběrem jídel.

Pro volný čas je Vám k dispozici vyhřívaný bazén s protiproudem (15 x 5m), fitness, tělocvična, billiard , půjčovna jízdních kol a pomůcek pro nejrůznější sporty. Stejně tak můžete u nás využít i masérských, kadeřnických a kosmetických služeb.

 

Poskytované služby

Zadejte poptávku

Vyberte lokalitu

Termín

Počet osob

Počet pokojů

Kontaktní jméno

Firma

Email

Telefon

Poznámky a dotazy

Kontaktní informace

Adresa:

Penzion Holenský Dvůr***
Ratiboř 52
378 21 Kardašova Řečice

Kontakty:

T:  420 212 240 792
E:  email

 

 

Rozdělení krajůPartnerské odkazy

logoProvozovatel portálu nepřebírá žádnou odpovědnost za případné poškození některého vloženého subjektu zde uveřejněnou prezentací. Všechny texty, fotografie a další informace o subjektu jsou dodány přímo zástupcem subjektu či doplněny o materiály z jeho oficiálních webových stránek, na základě následného schválení prezentace zástupcem prezentovaného zařízení. Veškerý obsah na tomto portálu není povoleno kopírovat a uveřejňovat bez písemného povolení Provozovatele. © 2009 - 2014.