Hotel Old Inn****

Jihočeský kraj

Hotel The Old Inn**** je situován přímo na náměstí půvabného historického města Český Krumlov, které je jako jedno z mála českých měst zapsané na seznamu kulturního dědictví UNESCO.

Hotel The Old Inn disponuje 52-mi pokoji včetně apartmá. Všechny pokoje jsou vybaveny kompletním sociálním zařízením, satelitním TV, minibarem, fénem, rádiem a telefonem.

Pro firemní akce všeho druhu lze využít prostory hotelové restaurace s kapacitou až 100 osob či unikátní gotická kaple pro 50 osob. Dalším prostorem, kde si můžete užít jedinečný kulinářský zážitek je Grill restaurant Katakomby.

Restaurace hotelu The Old Inn je díky své ideální poloze přímo na hlavním Českokrumlovském náměstí vyhledávaným místem mnohých návštěvníků. Prvotřídní speciality české i mezinárodní kuchyně servíruje personál oblečený do dobových kostýmů. Součástí restaurace je i letní zahrádka .
Hospůdka Láb je klasická staročeská hospůdka s výborným pivem a typickou českou kuchyní, kde Vás hned po vstupu přivítá Švejk. Podzemní prostor katakomb Vás zaručeně nadchne svou nevšední atmosférou. Nachází se zde teprve nedávno objevené klenby ze třináctého století. Pokrmy jsou připravovány přímo před hosty na dřevěném uhlí jako za středověku.

Pro chvíle odpočinku je hostům k dispozici relaxační bazén s protiproudem a posilovna partnerského hotelu Růže*****. Toto nově zrekonstruované wellness centrum ve stylu zámecké lazebny nabízí také velký výběr masáží a dalších procedur.


 

 

 

 

 

Poskytované služby

Zadejte poptávku

Vyberte lokalitu

Termín

Počet osob

Počet pokojů

Kontaktní jméno

Firma

Email

Telefon

Poznámky a dotazy

Kontaktní informace

Adresa:

Hotel Old Inn****
Nám. Svornosti 12
381 01 Český Krumlov

Kontakty:

T:  420 212 240 792
E:  email

 


Zvětšit mapu

 

Rozdělení krajůPartnerské odkazy

logoProvozovatel portálu nepřebírá žádnou odpovědnost za případné poškození některého vloženého subjektu zde uveřejněnou prezentací. Všechny texty, fotografie a další informace o subjektu jsou dodány přímo zástupcem subjektu či doplněny o materiály z jeho oficiálních webových stránek, na základě následného schválení prezentace zástupcem prezentovaného zařízení. Veškerý obsah na tomto portálu není povoleno kopírovat a uveřejňovat bez písemného povolení Provozovatele. © 2009 - 2011.