Hotel Růže****

Jihočeský kraj

Luxusní 5-hvězdičkový hotel Růže je umístěn v renesanční budově bývalého Jezuitského kláštera a university ze 16. století. Budova prodělala v poslední době rozsáhlou rekonstrukci vnitřních prostor při zachování krásy renesanční architektury.

Hotel Růže se nachází na nedaleko krumlovského náměstí v těsné blízkosti řeky Vltavy. Hotel Růže nabízí 70 klimatizovaných unikátních pokojů včetně apartmá a apartmá de luxe s celkovou kapacitou 148 lůžek, v případě potřeby 173 lůžek včetně přistýlek.
Hotel Růže disponuje plně klimatizovaným Jezuitským sálem s kapacitou 200 osob v divadelním uspořádání.
Také ostatní konferenční prostory - Hodovní síň (kapacita 50 osob, Rotary salonek (kapacita 30) a salonek Viléma z Rožmberka (kapacita 35) - jsou ideálními prostory pro nejrůznější druhy jednání. Všechny salonky uzpůsobíme pro Vaši akci a opatříme veškerou požadovanou technikou.Lze využít také hotelového nádvoří, které jsme připraveni zastřešit a připravit tak další prostor až pro 300 osob. Také letní terasa s kapacitou 80 osob je ideálním prostorem pro letní open-air akce. Samozřejmostí je zajištění veškerých gastronomických služeb od coffee breaku po rauty a gala menu.


V restauraci hotelu Růže poznáte pravé kulinářské umění. Hotel má vlastní, nově rekonstruované, wellness centrum s bazénem s protiproudem, výřivkou a saunou. Toto wellness ve stylu zámecké lazebny nabízí také velký výběr masáží a dalších procedur. Pro Vaši akci zajistíme doprovodný kulturní, sportovní i speciální program. Domluvíme hostům prohlídku města a zámeckých zahrad s průvodcem, prohlíku zámku a zámecké věže, zajistíme vstupenky do galerií a muzeí v Českém Krumlově. Kromě toho zajistíme také sjíždění řeky Vltavy centrem Českého Krumlova na dobových vorech nebo výlet na nedalekou horu Kleť s následným sjezdem na koloběžkách, příp. také golfová fee aj. V areálu hotelu je také bowling. Jsme připraveni zajistit také speciální celovečerní program Rožmberské veselí. Hotel Růže nabízí svým hostům večer nezapomenutelných zážitků, kdy společně podnikneme výlet zpět do 16. století. Hosté, převlečeni do renesančních kostýmů, usednou k bohaté středověké tabuli při svíčkách. V průběhu hostiny poslouchají dobovou hudbu a sledují vystoupení fakíra, břišní tanečnice, kejklířů, šermířské skupiny a souboru renesančních tanců, kdy jsou sami pozváni na parket. Celý program provází herold v jazyce českém, anglickém či německém. Dobře najedení, napití a veselí hosté vyrazí přibližně hodinu před půlnocí do křivolakých uliček Krumlova na noční prohlídku, tzv. Mystéria, kdy se dozvědí o mystických příbězích starých domů a lidí, kteří zde kdysi žili. Cestou jsou překvapeni setkáním s tajemnými postavami, stávají se svědky podivných jevů a šermířských potyček. Tato noční výprava často končí v romantické krčmě nebo ve vinárenském sklepě našeho hotelu při ochutnávce medoviny.


 

 

 

 

 

Poskytované služby

Zadejte poptávku

Vyberte lokalitu

Termín

Počet osob

Počet pokojů

Kontaktní jméno

Firma

Email

Telefon

Poznámky a dotazy

Kontaktní informace

Adresa:

Hotel Růže****
Horní 154
381 01 Český Krumlov

Kontakty:

T:  420 212 240 792
E:  email

 


Zvětšit mapu

 

Rozdělení krajůPartnerské odkazy

logoProvozovatel portálu nepřebírá žádnou odpovědnost za případné poškození některého vloženého subjektu zde uveřejněnou prezentací. Všechny texty, fotografie a další informace o subjektu jsou dodány přímo zástupcem subjektu či doplněny o materiály z jeho oficiálních webových stránek, na základě následného schválení prezentace zástupcem prezentovaného zařízení. Veškerý obsah na tomto portálu není povoleno kopírovat a uveřejňovat bez písemného povolení Provozovatele. © 2009 - 2011.