Hotel Zlatý Anděl****

Jihočeský kraj

Příjemný hotel na historickém náměstí malebného Českého Krumlova, památky UNESCO. Tři propojené, původně gotické domy, od roku 1991 v péči současného majitele Martina Mendlika z Horního Rakouska, který jej i přestavěl a zmodernizoval, vypovídají i dnes hostům o životním stylu středověku, aniž by museli slevit z požadovaného komfortu.

S 42 komfortními pokoji a 95 lůžky poskytuje hotel také větším skupinám dostatek pohodlí. Všechny pokoje s mezinárodním standartem jsou vybaveny koupelnou (sprcha/vana), WC, satelitním TV, minibarem, telefonem.

Semináře a školení je možné uspořádat v našich moderně vybavených zasedacích místnostech pro 170 osob, situovaných v tiché části hotelu s výhledem na historické náměstí.

Restaurace Don Julius, Restaurace Petr Voka a Kavárna jsou připraveny občerstvit všechny naše hosty. Vždy a všemi oblíbený Cocktail bar pod historickou klenbou nabízí hostům více jak 150 různých míchaných nápojů, ale také vína z Čech a Moravy a pivo z čerstvě naraženého soudku.


 

 

 

Poskytované služby

Zadejte poptávku

Vyberte lokalitu

Termín

Počet osob

Počet pokojů

Kontaktní jméno

Firma

Email

Telefon

Poznámky a dotazy

Kontaktní Informace

Adresa:

Hotel Zlatý Anděl****
Náměstí Svornosti 11
381 01 Český Krumlov

Kontakty:

T: 212 240 792
E: email

 

 

Rozdělení krajůPartnerské odkazy

logoProvozovatel portálu nepřebírá žádnou odpovědnost za případné poškození některého vloženého subjektu zde uveřejněnou prezentací. Všechny texty, fotografie a další informace o subjektu jsou dodány přímo zástupcem subjektu či doplněny o materiály z jeho oficiálních webových stránek, na základě následného schválení prezentace zástupcem prezentovaného zařízení. Veškerý obsah na tomto portálu není povoleno kopírovat a uveřejňovat bez písemného povolení Provozovatele. © 2009 - 2015.