City Apart Hotel***

Jihomoravský kraj

City Apart Hotel Brno s vlastní hlídanou garáží (zdarma) se nachází v klidné oblasti blízko centra, letiště, brněnských Veletrhů, MHD; výborné napojení na dálnici. Odpočinout si můžete v nově upraveném parku, sportovcům doporučujeme stezku pro chodce i cyklisty, kterou se dostanete až do okolí města Brna.

Nabízíme 40 vkusně zařízených, velmi prostorných pokojů i apartmá s kuchyňským koutem a klimatizací. Pokoje jsou vybaveny TV, minibarem, trezorem. Internetové připojení v celém hotelu zdarma. Bohatá snídaně formou švédských stolů se podává každé ráno, další občerstvení je možné zakoupit během celého dne v lobby baru.

Pro semináře, školení, prezentace výrobků, nebo jednání je Vám k dispozici 1 jednací a 2 seminární místnosti s kapacitou od 2 do 50 osob. Místnosti jsou klimatizované, dobře osvětlené a s přístupem na internet. Připravíme pro Vás akce na míru

Poskytované služby

Zadejte poptávku

Vyberte lokalitu

Termín

Počet osob

Počet pokojů

Kontaktní jméno

Firma

Email

Telefon

Poznámky a dotazy

City Apart Hotel - kontakty

Adresa:

City Apart Hotel***
Komárovské nábreží 2
617 00 Brno

Kontakty:

tel.:      545 427 614
e-mail: sales.brno@city-aparthotel.com
web: www.city-aparthotel.com

 


Zvětšit mapu

Rozdělení krajůPartnerské odkazy

logoProvozovatel portálu nepřebírá žádnou odpovědnost za případné poškození některého vloženého subjektu zde uveřejněnou prezentací. Všechny texty, fotografie a další informace o subjektu jsou dodány přímo zástupcem subjektu či doplněny o materiály z jeho oficiálních webových stránek, na základě následného schválení prezentace zástupcem prezentovaného zařízení. Veškerý obsah na tomto portálu není povoleno kopírovat a uveřejňovat bez písemného povolení Provozovatele. © 2009 - 2011.