Veletrhy Brno, a.s.

Jihomoravský kraj

Prostory brněnského výstaviště jsou ideálním místem pro konání konferencí, kongresů, firemních setkání nebo firemních prezentací. Ve čtyřech samostatných komplexech nabízíme plně vybavené konferenční sály.

Ať již chystáte menší seminář nebo velkou konferenci pro až 2000 delegátů, všem máme co nabídnout. Samozřejmostí je kompletní servis, který přinášíme našim klientům. Zajistíme pro Vás catering, AV techniku, překlady a tlumočení, výstavbu prezentačních expozic či ubytování.Vysoký standard držíme i u všech nabízených služeb.

Vždy se snažíme nabídnout perfektní služby šité na míru konkrétní akci tak, aby odcházeli spokojeni jak organizátoři akcí, tak i návštěvníci. Naši prioritou je spokojený zákazník, který se u nás cítí jako v bavlnce.

Více informací, včetně poptávkového formuláře, naleznete na stránce: www.bvv.cz/rent.

Poskytované služby

Zadejte poptávku

Vyberte lokalitu

Termín

Počet osob

Počet pokojů

Kontaktní jméno

Firma

Email

Telefon

Poznámky a dotazy

Kontaktní informace

Adresa:

Brněnské veletrhy a výstavy
Výstaviště 405/1
603 00 Brno

Kontakty:

T: 420 516 435 489
E:  rent@bvv.cz
W: www.bvv.cz/rent

 


Zvětšit mapu

Rozdělení krajůPartnerské odkazy

logoProvozovatel portálu nepřebírá žádnou odpovědnost za případné poškození některého vloženého subjektu zde uveřejněnou prezentací. Všechny texty, fotografie a další informace o subjektu jsou dodány přímo zástupcem subjektu či doplněny o materiály z jeho oficiálních webových stránek, na základě následného schválení prezentace zástupcem prezentovaného zařízení. Veškerý obsah na tomto portálu není povoleno kopírovat a uveřejňovat bez písemného povolení Provozovatele. © 2009 - 2013.