Hotel Eliška***

Jihomoravský kraj

Hotel se nachází v krásném prostředí historického města Mikulov, na jihu Moravy, při hranicích s Rakouskem. Malebné okolí hotelu vybízí k pěší túře po Pálavě, k vyjížďce na kole po značených cyklostezkách, lzy využít nabídky pro sport i relax- squash, fitness, whirlpool, solná jeskyně, sauna, spinning, vyjížďky na koních či lety horkovzdušným balónem.

Celková ubytovací kapacita je 54 pokojů (108 lůžek). Všechny pokoje jsou moderně zařízeny, vybaveny sociálním zařízením, SAT-TV a připojením na internet.

Hotel Eliška nabízí k dispozici konferenční zázemí ve třech konferečních sálech s celkovou kapacitou 200 míst. Konferenční sál pro 70 osob, Top salónek pro 30 osob kolem oválného stolu. Kongresový sál s kapacitou 100 osob, oddělitelný neprozvučnou dělící příčkou umožnující konání 2 konferencí současně, se samostatnými vchody. V konferenčním foyer připravíme Cofee break podle Vašeho přání, účastníkům konference slouží samostatná šatna i sociální zařízení. Samozřejmosti vybavení konferenčních sálu jsou: dataprojektory, flipcharty, promítací plátna, videokamery, WiFi připojení k internetu, whiteboard, ozvučení, DVD přehrávač, LCD televizory atd.

Součásti hotelu Eliška je Irská hospoda O´Hara a Vinný sklep Eliška s vinotékou. Ve stylovém interiéru Irish pub O´Hara si může na kulinářských specialitách pochutnávat až 75 hostů. V hotelové části se nachází nová restaurace s kapacitou až 100 hostů. Zde je možnost konání různých předváděcích akcí, školení, oslav a pod.

Sportovní vyžití v blízkém okolí: Tenis + sportovní hala (150 m), Fitness, squash (150 m), Letní koupaliště s tobogánem (150 m), Lukostřelba (Jevišovice), Vyjížďky na koních (5 km), Surfování, půjčovna lodiček a šlapadel (vodní nádrž Nové Mlýny), Lety horkovzdušným balonem, Plavby lodí (Lednice-Minaret-Janohrad), Solná jeskyně, sauna, whirlpool, spinning (400 m), Bowling (300 m).


 

 

Poskytované služby

Zadejte poptávku

Vyberte lokalitu

Termín

Počet osob

Počet pokojů

Kontaktní jméno

Firma

Email

Telefon

Poznámky a dotazy

Kontaktní informace

Adresa:

Hotel Eliška***
Piaristů 4
692 01 Mikulov

Kontakty:

T:   515 512 964
E: kutlakova@hoteleliska.cz
W: www.hoteleliska.cz

 


Zvětšit mapu

 

Rozdělení krajůPartnerské odkazy

logoProvozovatel portálu nepřebírá žádnou odpovědnost za případné poškození některého vloženého subjektu zde uveřejněnou prezentací. Všechny texty, fotografie a další informace o subjektu jsou dodány přímo zástupcem subjektu či doplněny o materiály z jeho oficiálních webových stránek, na základě následného schválení prezentace zástupcem prezentovaného zařízení. Veškerý obsah na tomto portálu není povoleno kopírovat a uveřejňovat bez písemného povolení Provozovatele. © 2009 - 2011.