Hotel Brno***

Jihomoravský kraj

Hotel Brno*** se nachází v klidném prostředí nedaleko středu města, v blízkosti BVV, cca 1 km od dálniční křižovatky (výjezd - exit 194 B).

Kapacita hotelu je 78 dvoulůžkových pokojů, 5 apartmámů a 6 bezbarérových pokojů. Pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením, telefonem a televizí se satelitním příjmem.

Nabízíme 2 hotelové salonky o kapacitě 25 účastníků a 1 kongresový sál pro 200 osob s vlastním zázemím pro uspořádání seminářů, školení, firemních akcí, slavnostních a společenských akcí. K dispozici vlastní parkoviště, WI-FI.

Hotel Brno poskytuje stravování účastníkům ve stylové hotelové restauraci. Nabízí speciality moravské i kontinentální kuchyně. Kapacita restaurace je 70 osob.

Poskytované služby

Zadejte poptávku

Vyberte lokalitu

Termín

Počet osob

Počet pokojů

Kontaktní jméno

Firma

Email

Telefon

Poznámky a dotazy

Hotel Brno - kontakty

Adresa:

Hotel Brno***
Horní 19
639 00 Brno

Kontakty:

T: 420 543 555 100
E:  info@hotelbrno.cz
W: www.hotelbrno.cz

 


View Larger Map

Rozdělení krajůPartnerské odkazy

logoProvozovatel portálu nepřebírá žádnou odpovědnost za případné poškození některého vloženého subjektu zde uveřejněnou prezentací. Všechny texty, fotografie a další informace o subjektu jsou dodány přímo zástupcem subjektu či doplněny o materiály z jeho oficiálních webových stránek, na základě následného schválení prezentace zástupcem prezentovaného zařízení. Veškerý obsah na tomto portálu není povoleno kopírovat a uveřejňovat bez písemného povolení Provozovatele. © 2009 - 2011.