BEST WESTERN PREMIER Hotel International Brno****

Jihomoravský kraj

BEST WESTERN PREMIER Hotel International Brno je luxusní čtyřhvězdičkový hotel, situovaný v historické části města Brna, pod hradem Špilberkem. Hostům nabízíme služby Kongresového centra, 3 restaurací, parkování před hotelem a v podzemních garážích a možnost využití moderního Wellness & Fitness centra.

Hotel nabízí ubytování ve 234 pokojích včetně apartmá. Pokoje jsou k dispozici v kategorii:
Executive - Luxusní pokoje ve nejvyšším patře hotelu od 40 m2 včetně prezidentského apartmánu. V ceně pokoje je zahrnuto: snídaně formou bufetu s možností servisu snídaně na pokoji, vstup do Executive Lounge, žehlení košilí na požádání a kromě vstupu do bazénu, sauny, páry, Whirlpool také vstup do Fitness centra. Premier - Moderní design pokoje ve vyšších patrech budovy s nádherným výhledem na hrad Špilberk a historické centrum města.
Business – komfortně vybavené standartní pokoje v nižších patrech budovy. Pokoje jsou klimatizovány, vybaveny koupelnou, WC, telefonem s přímou provolbou, internetovou přípojkou LAN, TV se satelitním příjmem, hotelovým informačním systémem, placeným TV programem, minibarem a sejfem.
Ubytovaní hosté mají v ceně pokoje bufetovou snídani, využití bezdrátového internetového připojení Wi-Fi, volný vstup do bazénu, vířivky, sauny a páry v hotelovém Wellness & Fitness centru, které slouží i široké brněnské veřejnosti. Můžete zde strávit den nejen sportovně a po zátěži relaxovat, ale také využít všech prostor jen k regeneraci a odpočinku. V létě oceníte jeho plnou klimatizaci.
Kongresové centrum je tvořeno dvěma velkými sály pro 250 a 350 osob, které jsou vzájemně propojitelné, s možností auditoria až pro 800 osob, 8 konferenčních místností (4 propojitelných) pro 15-69 osob. Veškeré prostory jsou klimatizovány. Centrum je spojeno foyery a chodbami ideálními pro konání doprovodných prezentací, registrací a prezencí. Hotel disponuje dostatečným počtem míst v restauracích pro obědy a večeře úměrně k počtu míst v Kongresovém centru. Hotel se specializuje i na organizování velkých konferencí až do 4 000 lidí včetně ubytování, stravování a společenského programu.

Hotel je vyhlášen svými kulinářskými službami. Pro návštěvníky a hotelové hosty jsou připraveny restaurace Lucullus s terasou, restaurace Plzeňka, Siesta Lobby & Wine Restaurant a Interclub pro společenské akce. Restaurace Lucullus je nejvhodnějším místem pro konání Vašich firemních, konferenčních, reprezentativních či soukromých setkání. Restaurace Plzeňka je orientována na tradiční českou a moravskou kuchyni. Díky tomu je zařazena do projektu Czech Specials. Každodenní nabídka nových jídel a tradiční kulinářské hody jednou do měsíce své hosty nikdy nezklamou. Siesta Lobby & Wine Restaurant je ideální místo pro Vaše pracovní a soukromá setkání. Hlavním cílem bylo dosáhnout jedinečného komfortu a vysoké kvality služeb pro hotelové hosty i denní návštěvníky. Interclub Vám nabízí atraktivní a luxusní prostor k pronajmutí a realizování Vašich firemních večírků či oslav jakéhokoliv typu. Díky špičkovému vybavení a profesionálnímu servisu Vám nabízíme prostor, kde získají tyto akce nový rozměr. Interclub je vybaven moderními obrazovkami a projekčním plátnem pro oživení a zpříjemnění každé akce pro jakékoliv využití.

CATERING – dlouhodobě se hotel zabývá cateringovými službami, od malých zážitkových až po obří pro více než 3000 osob včetně dalších služeb. Zorganizujeme Vám vše na klíč včetně ubytování, gastronomie, programu a kompletní logistiky.


 

Poskytované služby

Zadejte poptávku

Vyberte lokalitu

Termín

Počet osob

Počet pokojů

Kontaktní jméno

Firma

Email

Telefon

Poznámky a dotazy

Kontaktní infornace

Adresa:

BEST WESTERN PREMIER Hotel International Brno
Husova 200/16
659 21 Brno

Kontakty:

T:  542 122 780
E:  sales@hotelinternational.cz
W: www.hotelinternational.cz

 


Zvětšit mapu

 

Rozdělení krajů Partnerské odkazy

logoProvozovatel portálu nepřebírá žádnou odpovědnost za případné poškození některého vloženého subjektu zde uveřejněnou prezentací. Všechny texty, fotografie a další informace o subjektu jsou dodány přímo zástupcem subjektu či doplněny o materiály z jeho oficiálních webových stránek, na základě následného schválení prezentace zástupcem prezentovaného zařízení. Veškerý obsah na tomto portálu není povoleno kopírovat a uveřejňovat bez písemného povolení Provozovatele. © 2009 - 2011.