Hotel Koupaliště***

Jihomoravský kraj

Hotel Koupaliště Letovice je komfortní hotel a školící centrum v areálu rekreačního údolí. Letovice leží na trase mezi Brnem a Svitavami, cca hodinu jízdy autem z Brna. Hotel nabízí klidné a krásné prostředí v turistiky atraktivním regionu.

K dispozici je až 91 lůžek, z toho 51 v hotelu a 40 v chatkách, které jsou součástí areálu.

Pro školení a prezetnace nabízíme místnost pro cca 30 osob, 2 salonky a prostory restaurace, která je vhodná také pro oslavy, svatby, srazy spolužáků, promoce a další společenské události. Pro vaše obchodní partnery můžete uspořádat tenisový turnaj na kurtech, které jsou přímo naproti hotelu, stejně tak jako hřiště na minigolf. Při špatném počasí a v zimě lze zorganizovat doprovodný program přímo v hotelu.

Hotel Koupaliště *** nabízí svým hostům pokrmy české i mezinárodní kuchyně včetně široké nabídky pizzy. Restaurace s barem je umístěna v přízemí hotelu, s pizzerií nabízí speciální menu pro firmy, 16 druhů pizzy a možnosti grilování.

Vaše zahračniční partnery jistě zaujme navštěva některého hradu nebo zámku v okolí. Blízko hotelu se náchází westenové městečko Boskovice a golfový areál Kořenec. Uspořádejte pro své partnery a zaměstance den plný zážitků a využijte zázemí našeho hotelu.

 

Poskytované služby

Zadejte poptávku

Vyberte lokalitu

Termín

Počet osob

Počet pokojů

Kontaktní jméno

Firma

Email

Telefon

Poznámky a dotazy

Kontaktní informace

Adresa:

Hotel Koupaliště***
U Koupaliště 82
679 61 Letovice

Kontakty:

T: 420 212 240 792
E:  email

 


Zvětšit mapu

 

Rozdělení krajůPartnerské odkazy

logoProvozovatel portálu nepřebírá žádnou odpovědnost za případné poškození některého vloženého subjektu zde uveřejněnou prezentací. Všechny texty, fotografie a další informace o subjektu jsou dodány přímo zástupcem subjektu či doplněny o materiály z jeho oficiálních webových stránek, na základě následného schválení prezentace zástupcem prezentovaného zařízení. Veškerý obsah na tomto portálu není povoleno kopírovat a uveřejňovat bez písemného povolení Provozovatele. © 2009 - 2011.