SPA Resort Lednice****

Jihomoravský kraj

Nově vybudovaný ****SPA Resort lednice Lednice je druhým léčebným domem, který rozšíří vznikající lázeňskou zónu ve městě Lednici, které se v roce 2009 stalo nejmladším lázeňským městem v České republice. Lázeňský hotel je dále vybaven komplexním balneoprovozem, který nabízí širokou nabídku léčebných a wellness procedur, restaurací se zimní zahradou a školící místností. Celý hotel je nekuřácký. Samozřejmostí je vlastní uzavřené parkoviště v areálu hotelu.

Hotel nabízí nejen svým lázeňským hostům komfortní ubytování ve 43 prostorných pokojích, 3 apartmánech a luxusním Knížecím apartmánu, který nadchne i toho nejnáročnějšího zákazníka.

Nově vystavěné konferenční centrum v lázních Lednice poskytuje moderně vybavený konferenční prostor až pro 80 osob s perfektním zázemím Spa Resortu Lednice.

V rámci firemních a teambuldingových akcí Vám zajistíme celodenní stravování, také uspořádání rautů, banketů apod., degustaci vín s pohoštěním v klasickém vínném sklípku, návštěvu zámku Lednice, palmového skleníku, projížďku v dobových dřevěných kočárech tažených koňmi, zapůjčení jízdních kol, koloběžek, případně segway. Velmi oblíbenými outdoorovými činnostmi jsou také Nordic Walking s instruktorem, bowling, střelnice, či vyhlídková plavba po zámecké řece Dyji přímo v areálu Lednického zámku a mnoho dalších aktivit.

****SPA Resort Lednice si klade za cíl poskytovat nadstandardní lázeňské služby pro náročnou klientelu. Díky přítomnosti jodobromové vody se lázně Lednice specializují na léčbu nemocí pohybového ústrojí, revmatických chorob, artrózy, zánětlivých kloubních onemocnění, gynekologických onemocnění a léčby sterility, cévních onemocnění. Pozitivně působí na celý lidský organismus.

 

Poskytované služby

Zadejte poptávku

Vyberte lokalitu

Termín

Počet osob

Počet pokojů

Kontaktní jméno

Firma

Email

Telefon

Poznámky a dotazy

Kontaktní informace

Adresa:

SPA Resort Lednice****
Břeclavská 781
691 44 Lednice

Kontakty:

T: 420 515 554 100
E:  recepce@lazne-lednice.cz
W: www.lazne-lednice.cz

 


Zvětšit mapu

 

Rozdělení krajůPartnerské odkazy

logoProvozovatel portálu nepřebírá žádnou odpovědnost za případné poškození některého vloženého subjektu zde uveřejněnou prezentací. Všechny texty, fotografie a další informace o subjektu jsou dodány přímo zástupcem subjektu či doplněny o materiály z jeho oficiálních webových stránek, na základě následného schválení prezentace zástupcem prezentovaného zařízení. Veškerý obsah na tomto portálu není povoleno kopírovat a uveřejňovat bez písemného povolení Provozovatele. © 2009 - 2018.